IphoneGryTalking Tom Cat

Talking Tom Cat Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dla dzieci
Producent:
Out Fit 7 Ltd.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
21.6 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
626

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duże możliwości rozwoju i zabaw z Tomem
Minusy:
  • z czasem monotonna

Talking Tom Cat to śmieszna aplikacja, która polega na zabawie z wirtualnym kotem imieniem Tom. Sposób rozgrywki nawiązuje do popularnego Tamagochi, a więc naszym zadaniem jest zarówno zabawa jak i zajmowanie się wirtualnym kotkiem. Dzięki technologii oferowanej przez iPhone, użytkownik może wchodzić z Tomem w interakcję za pomocą ekranu dotykowego.

Wśród wielu możliwości warto wyróżnić karmienie mlekiem, głaskanie, drapanie przez Toma pazurami po ekranie, a nawet łapanie za ogon czy uderzenie w nos, po którym futrzak efektownie mdleje. Praktycznie po każdej akcji kotek komentuje nasze poczynania w śmieszny sposób. W momencie, gdy nie zajmujemy się Tomem, zwierzak nadstawia ucho do ekranu i momentalnie powtarza wszystkie słowa jakie wypowiadamy na głos.

Aplikacja posiada również funkcje społecznościowe. Możemy błyskawicznie nagrywać filmiki do 45 sekund, a następnie odtwarzać, zapisywać, publikować za pośrednictwem YouTube i Facebooka lub wysłać emailem do znajomych. Co ciekawe, Talking Tom Cat jest regularnie ulepszany pod kątem grafiki i animacji kota. Standardowo możemy pobrać aplikację bezpłatnie, natomiast dodatki w postaci dodatkowych przedmiotów czy tła do pokoju w którym mieszka, wymagają już dodatkowej opłaty.

Talking Tom Cat w najnowszej wersji oferuje:

- ulepszoną jakość grafiki oraz animacji ruchów kota
- zmniejszony rozmiar aplikacji,
- współpracę z aplikacją Talking Friends Superstar.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0