IphoneGryTap Paradise Cove

Tap Paradise Cove Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Pocket Gems, Inc.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
47.6 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
403

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • duże możliwości rozbudowy
  • duża ilość zadań
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Tap Paradise Cove to rozbudowana gra strategiczna z elementami RPG, osadzona w klimacie karaibskich wysp, na których dominują piraci. Wcielamy się w jednego z piratów, który w przeciwieństwie do innych mieszkańców tego rajskiego świata, nie ma złych zamiarów. Naszym celem jest rozbudowa tytułowej Rajkiej Wyspy, w czym pomogą nam rozmaite surowce i możliwości naszych poddanych. Będziemy zatem budować, konstruować, modernizować i zwiększać zasoby naszego miasta, co przełoży się na większą ilość mieszkańców i pieniądze, za które będziemy inwestować w kolejne budowle.

Rozbudowa wyspy to nie jedyne zadanie, gdyż na naszej drodze staną niebezpieczni piraci, mający za zadanie znieszczenie naszej wyspy. Aby im w tym przeszkodzić, oprócz rozbudowy miast, sklepów i innych atrakcji, dużą uwagę należy przywiązać do zakupu uzbrojenia, fortyfikacji, wieżyczek obronnych, a także statków, dzięki którym odkryjemy nieznane dotąd tereny do zdobycia.

Dodatkowe cechy Tap Paradise Cove: możliwość budowania potężnych miast z wieloma domami i wesołymi mieszkańcami, wśród nich znajdziemy również wielu kupców, którzy pomogą nam zdobyć pieniądze na uzbrojenie i rozbudowę, możliwość wydawania rozmaitych komend swoim towarzyszom w trakcie obrony wyspy, rywalizacja z innymi graczami oraz odbijanie zajętych przez innych piratów wysp, które następnie będą zarabiały pieniądze na nasze konto, dostęp do wielu ukrytych terenów morskich i lądowych, a także spotykanych tylko w określonych rejonach surowców lub sprzymierzeńców (np. syreny morskie którym można zlecać zadania polegające na zdobywaniu łupów), dostęp do antycznych ruin, egzotycznych zwierząt i ukrytych skarbów, przepiękna trójwymiarowa grafika, która szczegółowo odwzorowuje klimat pirackiego świata.

Tap Paradise Cove dostępna jest w modelu free to play, jednak z poziomu gry można dodatkowo zakupić różnego rodzaju dodatki (nowe budowle, ulepszenia).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0