IphoneGryTekken Card Tournament

Tekken Card Tournament Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Karty i kasyno
Producent:
NAMCO BANDAI Games Europe S.A.S
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
184 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
436

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • gra karciana z uniwersum tekkena
  • duży wybór kart
  • ładna oprawa graficzna
  • wciągające potyczki sieciowe
  • dostępna za darmo
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Tekken Card Tournament to rozbudowana gra karciana, osadzona w świecie Tekkena, czyli najpopularniejszej bijatyki jaka wyszła na konsole. Karcianka została udostępniona w trybie free to play, oferując zabawę całkowicie za darmo. Pomimo zmiany stylu gry, wymaga od gracza intensywnego myślenia przy planowaniu działań. Do dyspozycji oddano najpopularniejsze postaci znane z serii Tekken (m.in. Kazuya Mishima, Ling Xiaoyu, Lili, Marshall Law czy Paul Phoenix). Każdy wojownik jest przyporządkowany do danej karty, różniącej się parametrami i sposobem użycia. Zadaniem gracza jest odpowiednie wykorzystywanie dostępnych kart w drodze do zwycięstwa przeciwko innym graczom online.

Tekken Card Tournament cechuje się bardzo szczegółową oprawą wizualną. Twórcy oddali do dyspozycji w pełni trójwymiarowe środowisko, gdzie na przeciwko siebie stają dwie postaci walczące podobnie jak w bijatyce Tekken. Tutaj różnica polega jednak na wydawanych komendach, wiążących się bezpośrednio z możliwościami wybranej karty. Warto tutaj wyróżnić 3 główne cechy, a mianowicie Focus (skupienie), Strike (uderzenie) oraz Block (blokowanie). Gracze na przemian wykorzystują dostępne funkcje, zaś wygrywa osoba, która lepiej wykorzysta dostępne atrybuty, pozbawiając przeciwnika energii. Ponadto pomiędzy pojedynkami, możemy przejść do sklepiku, gdzie za zarobione pieniądze można kupić nowe karty oraz pakiety startowe.

Dodatkowe cechy Tekken Card Tournament: olbrzymia grywalność i możliwości rozwoju, klimatyczna ścieżka dźwiękowa wzorowana na utworach z serii Tekken, możliwość tworzenia własnych kart lub łączenia już posiadanych w celu wzmocnienia ich atrybutów, przepiękna animacja i jakość wykonania kart, opcja treningu w trybie offline, możliwość uczestniczenia w specjalnych turniejach każdego tygodnia, ponad 190 unikalnych kart do zdobycia.

Zmiany w najnowszej wersji Tekken Card Tournament: deck przeciwnika teraz pokazywany jest jako Freefight, aktualizacja Eye System, dzięki czemu można zobaczyć siłę kart, poprawiono błąd w wyniku którego po połączeniu kart nie zawsze wyświetlały się ich numery, możliwość łączenia konta gry z Facebookiem, dodano nowe złote pakiety kart, dodano funkcję wyzwania gracza na pojedynek z poziomu profilu oraz listy znajomych, pojawienie się ostrzeżenia w przypadku chęci zakupu niepotrzebnych lub bezużytecznych kart, możliwośc poprawienia lub zmiany adresu email przy rejestracji, ulepszono system automatycznego połączenia w przypadku rozłączenia, usunięto błąd w wyniku którego można było zwrócić tę samą kartę dwa razy, rozwiązano problem w wyniku którego pojedynek PvP był anulowany w momencie, gdy jeden z graczy miał uruchomioną aplikację w tle.

Aby zagrać w Tekken Card Tournament należy posiadać urządzenia iPhone, iPad lub iPod Touch piątej generacji lub nowszej. Gra nie obsługuje urządzeń iPhone 3GS, iPad 1 oraz modeli iPod do czwartej generacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0