IphoneGryTemple Run 2

Temple Run 2 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Imangi Studios, LLC
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
46.9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
423

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • różnorodne misje
  • wciągająca zabawa
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Temple Run 2 to kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier zręcznościowych na iPhone'a. Po raz kolejny wcielamy się w poszukiwacza przygód i zaginionych cywilizacji, który musi zmierzyć się z niebezpiecznymi małpami w samym sercu bezwzględnej dżungli. Zadanie z pozoru wydaje się proste, gdyż należy uciekać przed małpami, omijając szereg pułapek. Wraz z postępem gry, to właśnie liczne przeszkody na drodze stanowić będą największe wyzwanie. 

Wszystkie najistotniejsze cechy pierwowzoru zostały zachowane, zaś twórcy skupili się na udoskonaleniu sprawdzonych elementów rozgrywki. Kamera ponownie została umieszczona za plecami bohatera, automatycznie biegnącego w głąb ekranu. W momencie rozwidlenia dróg, możemy skręcić w wybranym kierunku, dotykając ekran po odpowiedniej stronie. Jeśli natomiast pułapki pojawią się na prostej drodze, należy odpowiednio odchylić urządzenie, aby bohater biegł z lewej lub prawej stronie drogi.

Temple Run 2 wymaga nie tylko zręczności w trakcie ucieczki przed małpami. Duże znaczenie ma zbieranie pojawiających sie na planszy monet. Im dłużej pozostajemy przy życiu zbierając bonusy, tym bardziej zwiększa się mnożnik punktowy, potrzebny do zaliczenia misji lub zdobycia ukrytych achievementów.

Nowości w Temple Run 2 względem poprzedniej części: nowe lokacje (klify, góry, dżungla, lasy, kopalnie), możliwość wykorzystania liny do zjeżdżania pomiędzy przeszkodami i przepaściami, nowe organiczne środowisko stawiające oprawę audiowizualną na jeszcze wyższym poziomie, nowe pułapki, zdolności specjalne i większa ilość achievementów, a także specjalne moce dostępne tylko dla wybranych postaci oraz jeszcze większe małpy, które mogą pokrzyżować nam plan ucieczki.

Najnowsza wersja Temple Run 2 umożliwa dostęp do postaci Usain Bolt – słynnego jamajskiego mistrza świata w biegach na 100 i 200 metrów. Bolt posiada swoje unikalne zdolności, jednak można nim grać tylko przez określony czas.

Ponadto otrzymujemy dostęp do sklepu, gdzie możemy zakupić dodatkowe monety, a także otrzymać darmowe, jeśli polubimy grę na oficjalnej stronie na Facebooku. Wynikami możemy też podzielić się na Twitterze i Facebooku. Wraz z postępem gry przy użyciu monet można rozwijać zdolności naszego bohatera, kupując m.in. szybszy bieg, chwilową niewidzialność, czasową odporność na przeszkody.

Temple Run 2 została specjalnie dostosowana do modelu iPhone 5, oferując większy ekran i ładniejszą grafikę. Naprawiono również błędy pojawiające się w trakcie przesyłania wyników do sieci.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0