IphoneGryTemple Run

Temple Run Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Imangi Studios, LLC
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.6 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
366

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • spora różnorodność misji
  • ładna oprawa graficzna
  • wymagający poziom trudności
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Temple Run to niezwykle wciągająca gra zręcznościowa. Wcielamy się w postać poszukiwacza zaginionych cywilizacji, który trafił w sam środek pełnej niebezpieczeństw dżungli. Zamiast skarbów odnajduje jednak złośliwe małpy, które rozpoczynają za nim pościg. Zadaniem gracza jest wyprowadzić bohatera z opresji przed małpami, unikając przy tym rozmaitych pułapek, które czają się w dżungli.

Kamera umieszczona jest za plecami bohatera, który automatycznie ucieka przez wrogiem. Za pomocą sterowania dotykowego możemy przeskakiwać przez przeszkody, skręcać w wybranym kierunku na rozdrożu lub zrobić wślizg pod przeszkodą. Ponadto odchylając iPhone'a w lewo lub prawo, bohater przebiega na odpowiednią stronę muru, w celu ominięcia pojawiających się przepaści.

Dodatkowym zadaniem w trakcie ucieczki, jest zbieranie monet, a także zaliczanie dodatkowych zadań narzuconych przez twórców (np. przebiegnięcie określonej ilości metrów bez utraty życia). Im dłużej jesteśmy przy życiu tym bardziej zwiększa nam się mnożnik punktowy, dzięki czemu po zakończeniu zabawy możemy pochwalić się wynikami online.

Ponadto otrzymujemy dostęp do sklepu, gdzie możemy zakupić dodatkowe monety, a także otrzymać darmowe, jeśli polubimy grę na oficjalnej stronie na Facebooku. Wynikami możemy też podzielić się na Twitterze i Facebooku. Wraz z postępem gry przy użyciu monet można rozwijać zdolności naszego bohatera, kupując m.in. szybszy bieg, chwilową niewidzialność, czasową odporność na przeszkody.

Najnowsza wersja Temple Run została specjalnie dostosowana do modelu iPhone 5, oferując większy ekran i ładniejszą grafikę. Naprawiono również błędy pojawiające się w trakcie przesyłania wyników do sieci.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0