IphoneGryTHE KING OF FIGHTERS-i-

THE KING OF FIGHTERS-i- Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
SNK PLAYMORE
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
403 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
406

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • rozbudowany system walki
  • ładna oprawa audiowizualna
  • różnorodność postaci
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

THE KING OF FIGHTERS -i- to najnowsza część popularnej serii bijatyk 2d z uniwersum King of Fighters. Seria to obok Street Fighter jest jedną z najbardziej rozbudowanych tytułów tego typu, zaś dzięki przemodelowanemu systemowi pod kątem urządzeń mobilnych, użytkownicy iPhone'a mogą doświadczyć ogromną grywalność tego tytułu, szczegółową oprawę wizualną, klimatyczny soundtrack oraz jeden z najbardziej rozwiniętych systemów walki.

Podobnie jak w grach tego typu, wybieramy jedną z wielu postaci i stajemy na arenie z innymi zawodnikami. Nasz cel polega na całkowitym pozbyciu przeciwnika paska energii. W tym celu pomoże nam rozbudowana paleta ciosów, składająca się z kombinacji kierunków oraz przycisków funkcyjnych, odpowiedzialnych za ręce, nogi oraz zdolności specjalne.

Dodatkowe cechy THE KING OF FIGHTERS -i-: 4 zróżnicowane tryby rozgrywki: Training (swobodny trening na nieruchomym wirtualnym przeciwniku), 1 on 1 (pojedynek jeden na jednego), 3 on 3 Team Battle (drużynowe walki do 6 zawodników), Endless (wybieramy postać i musimy pokonać jak najwięcej kolejno pojawiających się przeciwników); duża liczba bonusów do odkrycia (ukryte karty, szkice koncepcyjne, galeria zdjęć z postaciami, filmy); możliwość pojedynków w dowolnym miejscu ze znajomymi za pośrednictwem Bluetooth; 20 dostępnych postaci do wyboru (m.in. Kyo Kusanagi, K’, Ash Crimson) w tym postaci znane z serii bijatyk Fatal Fury. W najnowszej wersji ponadto dodano kompatybilność dla systemu iOS 5.0 i nowszych oraz wyeliminowano błędy z poprzednich wersji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0