IphoneGryThe Simpsons: Tapped Out

The Simpsons: Tapped Out Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Electronic Arts
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
44.8 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
419

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • wciągająca zabawa
  • duże możliwości rozbudowy miasta
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

The Simpsons: Tapped Out to rozbudowana gra strategiczna z elementami RPG, osadzona w świecie popularnej kreskówki Simpsonowie. Wyróżnia się bajkowową oprawą nawiązującą do serialu, ciekawą fabułą oraz sporą ilością misji do wykonania. Akcja rozpoczyna się z chwilą, gdy Homer doprowadza do katastrofy rodzinnego miasteczka Springfield. Zadaniem gracza jest odbudować zniszczone miasto, a przy okazji odnaleźć pozostałych członków rodziny (m.in. Marge i Barta) oraz innych znanych z serialu postaci. 

Gra przedstawiona jest z perspektywy rzutu izometrycznego. Na początku Springfield jest opustoszały, jednak wraz z wykonywaniem kolejnych misji, będziemy mogli rozbudować miasto o nowe budynki. Za pomoc mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów będziemy mogli zarobić pieniądze oraz zyskać poziomy doświadczenia. Te zaś pozwolą na dalszą rozbudowę okolicy. Ciekawostką jest możliwość wysyłania odnalezionych postaci na niedostępne wcześniej misje. Przykładowo Marge może posprzątać dom, dzięki czemu zarobimy dodatkowe pieniądze.

The Simpsons: Tapped Out wymaga stałego podłączenia internetowego. Gra działa na smartfonach: iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5.

Najnowsza wersja gry zawiera: nowe budynki, postacie, zadania, dekoracje oraz możliwość awansu do 31 poziomu doświadczenia.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0