IphoneGryThe Sims Free Play

The Sims Free Play Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Electronic Arts
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
400 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
569

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • duże możliwości wychowywania Simów
  • ładna oprawa graficzna
  • uzależniająca rozgrywka
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

The Sims Free Play to jeden z najlepszych symulatorów codziennego życia, jaki pojawił się na urządzeniach iPhone, iPad, iPod touch. Gra nawiązuje do popularnej serii gier The Sims, znanych z komputerów PC. W przeciwieństwie do podobnych gier tego typu, nie mamy tutaj ściśle określonych zadań do wykonania. Na początek tworzymy nasze Simy czyli wirtualnych mieszkańców gry. Możemy im wybrać rozmaite cechy charakteru, umiejętności pozwalające w przyszłości na wykonywanie określonych zawodów , a także zachowania na określone reakcje.

 

Wraz z rozwojem gry musimy stale opiekować się naszymi Simami. Możemy obserwować ich dorastanie, uczęszczanie do szkoły czy zabawę z przyjaciółmi. Wraz z wiekiem bohaterowie w zależności od stylu wychowywania przez gracza, mogą pójść na studia, a nawet się zakochać, założyć własną rodzinę czy chodzić do pracy. Gra może zakończyć się w przypadku, gdy wszystkie nasze Simy umrą, podobnie jak w prawdziwym życiu. Co ciekawe, możemy sami wymyślać rozmaite sposoby na ich uśmiercenie, co pokazuje ogrom możliwości gry.

 

Dodatkowe cechy The Sims Free Play obejmują: stworzenie własnego domu wraz z basenem dla całej rodziny Simów lub założenie sklepu i handlowanie, obserwowanie i wychowywanie dzieci Simów, zawiązywanie przyjaźni z innymi mieszkańcami, wykonywanie rozmaitych zadań i rywalizowanie o Lifestyle Points – specjalne punkty za które możemy kupować dodatki do krainy Simów.

 

Zmiany w najnowszej wersji The Sims Free Play: możliwość wyjazdu z miasta w celu odwiedzenia znajomych – dostępność od 9 poziomu doświadczenia, możliwość zdobycia tzw. Social Points poprzez zaliczanie specjalnych społecznościowych zadań, dostępność stylu nordyckiego – możemy wybudować dla Sima dom w klimacie skandynawskim, nowe możliwości dekorowania domków, dostępność do nowych mebli, przedmiotów codziennego użytku itp. - każdego tygodnia pojawiają się nowe rzeczy do zdobycia. Gra wymaga stałego podłączenia internetowego.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0