IphoneGryTiny Zoo Friends

Tiny Zoo Friends Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
TinyCo, Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
28.3 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
350

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duże możliwości rozbudowy zoo
  • ładna oprawa graficzna
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Tiny Zoo Friends to rozbudowana gra strategiczna, dzięki której każdy użytkownik iPhone'a będzie mógł stworzyć własne zoo. Tytuł wyróżnia się ładną, szczegółową grafiką, sporą liczbą możliwości rozwoju zoo, a także wysoką grywalnością, gwarantując przynajmniej kilka godzin zabawy na najwyższym poziomie.

Zadaniem gracza jest sprawić, aby w zoo nie tylko pojawiło się jak najwięcej unikalnych zwierząt, lecz również odwiedzających. Nasze poczynania w grze mają bezpośredni wpływ na zainteresowanie ludzi naszym zoo – im więcej przybywa gości, tym więcej pieniędzy zarobimy ze sprzedanych biletów. Z kolei im więcej funduszy zdobędziemy, tym większa ilość zwierząt dostępna będzie w sklepie. 

Tiny Zoo Friends oferuje ponadto dostęp do laboratorium, w którym możemy eksperymentować, łącząc kilka gatunków zwierząt. Działania te pozwolą na stworzenie unikalnych zwierzaków do naszego zoo, co zaowocuje zwiększeniem zainteresowania wśród odwiedzających. Co więcej, posiadane zwierzęta mogą się rozmnażać, tworząc rodziny uatrakcyjniające nasze zoo.

Dodatkowe cechy Tiny Zoo Friends: setki unikalnych zwierząt do kupienia lub wyhodowania w laboratorium, możliwość łączenia zwierząt i tworzenia unikalnych rodzin, odkrywanie ukrytych zwierząt poprzez zebranie kolekcji z wybranego gatunku, spora ilość misji do ukończenia, za które otrzymujemy nagrody, możliwość zakupu nowych zwierząt, większej powierzchni zoo, gniazd lub jaj, a także dekoracji i nowych przedmiotów do zabawy, integracja z Facebookiem – możliwość bezpośredniej gry z poziomu serwisu, zapraszanie znajomych i dzielenie się własnym zoo z innymi graczami, dostępność mini-gier dla zwierząt.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0