IphoneGryTop Girl

Top Girl Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Crowdstar Inc
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
21.9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
488

Nasza ocena:

Lukasz
3,5
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • dostępna za darmo
  • duży wybór fryzur, ubrań i akcesoriów
Minusy:
  • gra nie dla każdego

Top Girl to nietuzinkowa gra dla użytkowniczek iPhone'a, dzięki której wcielimy się w supermodelkę, uzależnioną od zakupów markowych ubrań, a także lubiącej umawiać się regularnie na randki z mężczyznami. Aplikacja umożliwia spełnienie tych wirtualnych zachcianek, dzięki sporej ilości dostępnych przedmiotów upiększających wirtualną modelkę. Możliwości gry składają się na robienie zakupów, przebieranie w nowe ubrania, wychodzenie na koncerty i imprezy, a także umawianie się na randki oraz zdobywanie nowych chłopaków.

Gra wyróżnia się bardzo kolorową grafiką oraz dostępem do ponad 600 unikatowych butów, torebek, akcesoriów i ubrań. Ponadto wychodząc na rozmaite imprezy, możemy poznać ponad 250 atrakcyjnych mężczyzn, różniących się sylwetką, kolorem włosów, fryzurą i charakterem. Nie zabrakło przy tym ponad 20 różnorodnych dyskotek, imprez i koncertów, a także możliwości podróży do takich miast jak Nowy Jork i Las Vegas, w których na gracza czekają unikalne atrakcje.

Top Girl zintegrowano ponadto z serwisem społecznościowym Facebook. Możemy chwalić się swoimi strojami, zapraszać do wspólnej rozgrywki oraz odwiedzać nowe sklepy z ubraniami. Wśród tych ostatnich wyróżniono sukienki, buty, bluzki czy spodnie. Gra dostępna jest do pobrania za darmo, jednak za dodatkową opłatą możliwe jest zakupienie nowych przedmiotów i strojów.

Najnowsza wersja Top Girl zawiera: poprawiony błąd, dzięki któremu muzyka w Nowym Jorku działa poprawnie, dodano nowy przycisk pojawiający się losowo na ulicy, dzięki któremu gracze mogą za darmo zdobyć dodatkowe pieniądze na zakupy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0