IphoneGryToy Story: Smash It!

Toy Story: Smash It! Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Disney
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
48.5 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
380

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • wykonanie i pomysł
  • duża liczba zróżnicowanych misji
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Toy Story: Smash It! to wciągająca gra logiczno – zręcznościowa, osadzona w uniwersum popularnej serii filmów animowanych Toy Story. W przeciwieństwie do poprzednich gier z tej serii, tutaj głównym celem zamiast swobodnej eksploracji świata, jest zlikwidowanie wyznaczonych celów na planszy. W założeniach gra przypomina nieco model rozgrywki znany z Angry Birds.

Wcielamy się w postać Buzza Lightyear'a, którym musimy trafiać do tarcz porozmieszczanych na planszy. Kamera znajduje się za plecami bohatera, zaś gracz przy użyciu sterowania dotykowego, musi odpowiednio namierzyć cele i wystrzelić. Podobnie jak w Angry Birds, im mniej prób wykorzystamy na usunięcie wszystkich tarcz, tym lepszy wynik otrzymamy (maksymalny to 3 gwiazdki). Ponadto za perfekcyjne trafienie jako bonus otrzymujemy symbol znanych z animacji Kosmitów.

Dodatkowe cechy Toy Story: Smash It!: szczegółowa grafika 3d, stworzona na wzór animacji Toy Story; 90 rozbudowanych misji wymagających myślenia i precyzji; 6 zróżnicowanych epizodów do przejścia na tle plansz znanych z bajki; klimatyczna oprawa dźwiękowa; intuicyjne sterowanie dotykowe; regularne aktualizacje; obecność znanych z Toy Story postaci (m.in. Chudy, Jessi).

Zmiany w najnowszej wersji Toy Story: Smash It!: dodano 15 nowych misji całkowicie za darmo; nowy epizod dla Buzza i Chudego; nowa misja w której musimy pokonać przeciwnika Count Porkula, broniąc Chudego i Jessie; nowa umiejętność Freezing Ball, pozwalająca zamrażać przeszkody; możliwość zdobycia 10 nowych achievementów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0