IphoneGryTrigger Fist

Trigger Fist Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Lake Effect Applications
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
144 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
363

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • starannie dopracowana grafika oraz fizyka
  • rozbudowane tryby zabawy
  • różnorodność misji i lokacji
  • duża liczba graczy
  • dostępna za darmo
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Trigger Fist to jedna z najbardziej rozbudowanych strzelanin sieciowych na urządzenia iPhone, dostępna całkowicie za darmo. Wcielamy się w komandosa jednostek specjalnych, który ma do wykonania jedno zadanie, a mianowicie przeżyć jak najdłużej na polu walki pośród innych przeciwników. Akcja gry umiejscowiona jest w czasach współczesnej wojny, zaś kamera prezentuje przebieg rozgrywki z trzeciej osoby, na wzór gier z serii Socom.

Trigger Fist cechuje się starannie dopracowaną oprawą graficzną oraz fizyką. Do dyspozycji oddano zróżnicowany arsenał, który pomoże w przetrwaniu kolejnych batalii. Wśród trybów sieciowych należy wyróżnić: Free-for-All, Team Deathmatch, King of the Hill czy Sacred Goat – specjalne zadanie polegające na utrzymaniu przez jedną z drużyn kozy w jak najdłuższym czasie. Gra uzależnia na długie godziny, dzięki szerokiej gamie wyzwań, w których codziennie uczestniczy kilka milionów graczy. Nie zabrakło wsparcia usługi Game Center, która analizuje nasze statystyki, dopasowując rywali do naszych umiejętności, a także globalnej tablicy rekordów. Wygrane pojedynki zaprocentują zdobyciem nowych broni, skórek oraz perków.

Dodatkowe cechy Trigger Fist: możliwość rywalizacji w trybie offline ze sztuczną inteligencją; intuicyjne sterowanie dotykowe (lewa strona odpowiada za poruszanie, prawa za strzał, zaś dolnym panelem zmieniamy broń). Najnowsza wersja zawiera ponadto: dwie nowe mapy (Rail Yard i Rooftops); możliwość kustomizacji postaci i broni; ponad 18 tysięcy kombinacji skórek postaci oraz 400 skórek dla broni; dostępne nowe bronie (m.in. ze złota); ekskluzywne osiągnięcia do zdobycia, zwiększono obrażenia od broni SCAR-H oraz Beowulf .50 cal – ta druga pozwala zabić jednym strzałem; ulepszono dynamiczne oświetlenia postaci dla najnowszych modeli iPhone.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0