IphoneGryTurbo Racing League

Turbo Racing League Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dla dzieci
Producent:
PikPok
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
47 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
417

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • dynamiczna rozgrywka
  • duża ilość trybów rozgrywki
  • śliczna oprawa graficzna
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Turbo Racing League to gra wyścigowa dla dzieci, nawiązująca do najnowszego filmu animowanego o nazwie Turbo. Wcielamy się w postać niepozornego ślimaka, któremu nie powodziło się w życiu. Pewnego dnia w wyniku nieoczekiwanych wydarzeń, bohater nabywa specjalnych mocy, pozwalających mu rozpędzić się z ogromną prędkością. Od tego momentu, postanawia spełnić skrywane dotąd marzenie i wziąć udział w wyścigach, dzięki których mógłby zdobyć tytuł najszybszego ślimaka na świecie.

Gra wzorowana jest na kultowych wyścigach konsolowych Mario Kart oraz Crash Team Racing. Wcielamy się w postać bajkowego ślimaka, a następnie zostajemy przeniesieni na trasę, którą należy pokonać w jak najkrótszym czasie. Po drodze zbierać będziemy porozmieszczone na planszy pomidory dające dodatkową energię, przebiegać przez specjalne symbole przyspieszające bohatera, a także wskakiwać na rampy, dające dostęp do ukrytych skrótów – tutaj też możemy obracać się o 360 stopni, aby zdobyć większą ilość pomidorów.

Turbo Racing League cechuje się kolorową, trójwymiarową oprawą graficzną, nawiązującą do filmu animowanego. Na graczy poza standardowym pokonywaniem tras w pojedynkę na punkty, czekają również specjalne turnieje, pokonywanie rekordów czasowych, wyścigi z ograniczoną liczbą dopalaczy przyspieszających ślimaka, slalom – tutaj musimy omijać porozmieszczane pułapki, a także rywalizację z innymi graczami oraz komputerem.

Ponadto na graczy czeka 9 unikalnych tras, tysiące możliwości rozwoju pojazdu (nowe skorupy, bonusy zwiększające szybkość i zwrotność). Nie zabrakło aspektów społecznościowych – możemy nagrywać wyścigi przy użyciu iPhone'a, a następnie dzielić się ze znajomymi. Dodatkowo gra zintegrowana jest z serwisami Twitter i Facebook, gdzie można publikować własne rekordy i porównywac do znajomych, a także wysłać do rankingu globalnego.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0