IphoneGryUltimate Mortal Kombat 3

Ultimate Mortal Kombat 3 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Electronic Arts
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
253 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
335

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • rozbudowany system walki
  • oprawa av i mroczny klimat
  • wysoki poziom trudności
Minusy:
  • dla niektórych graczy może być zbyt trudna

Ultimate Mortal Kombat 3 w wersji dla iPhone'a to kompletna wersja jednej z najpopularniejszych bijatyk 2d w historii. Otrzymujemy dostęp do wszystkich 23 wojowników oraz 16 aren dostępnych w oryginale. Wśród nich znajdziemy m.in. takie postaci jak Cyrax, Sektor, Kabal, Scorpion czy Reptile. Gra wyróżnia się szczegółową grafiką, zaś modele postaci są w pełni digitalizowane, co oznacza, że twarze aktorów zostały bezpośrednio przeniesione do gry i nałożone na modele wojowników.

Ultimate Mortal Kombat 3 oprócz bardzo klimatycznej oprawy audiowizualnej, posiada rozbudowany system walki. Składa się na niego dolna i górna pięść, dolna i górna noga, blok, bieg oraz specjalne ataki dostępne dla każdej postaci. Scorpion przykładowo może wypuścić sznurowadło przyciągające do siebie przeciwnika, zaś Reptile może stać się niewidzialny do pierwszego trafienia. Oprócz tego tytuł posiada zaawansowany system combosów, pozwalających na wykańczanie przeciwników w powietrzu.

Cechą wyróżniającą Ultimate Mortal Kombat 3 od innych bijatyk jest system wykończeń, podzielonych na kilka rodzajów. Pod koniec wygranej walki, nasz przeciwnik stoi półprzytomny na arenie, zaś gracz ma kilka sekund na wykonanie określonej kombinacji ruchów i ciosów. Te dzielą się na klasyczne, znane z poprzednich części Fatality (efektowne dobicie np. spalenie żywcem, wyrwanie głosy z kręgosłupem), Animality (zamiana w zwierzę i eksterminacja przeciwnika), Babality (zamiana w niemowlę), Friendship (przyjacielski ukłon w stronę przeciwnika), a także Mercy (chwilowe darowanie życia) i Brutality (brutalna sekwencja ciosów po której przeciwnik zostaje rozczłonkowany). Dodatkowo wybrane plansze oferują Stage Fatality, czyli możliwość interakcji z areną (wrzucenie do kwasu, zrzucenie z mostu czy nadzianie przeciwnika na kolce).

Ultimate Mortal Kombat 3 cechuje się sporą brutalnością, olbrzymią grywalnością, interesującym systemem walki i ciekawymi trybami rozgrywki. Standardowo możemy grać z komputerem pokonujac kolejnych wojowników, zmierzyć się ze znajomymi w trybie online lub wybrać rywalizację pomiędzy kilkoma przeciwnikami w trakcie danej rundy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0