IphoneGryVirtual Table Tennis

Virtual Table Tennis Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
SenseDevil Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
49.1 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
406

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • wysoka grywalność
  • zaawansowana fizyka
  • intuicyjne sterowanie
  • duża liczba trybów rozgrywki
  • dostępna za darmo
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Virtual Table Tennis to jedyna symulacja tenisa stołowego, dostępna dla użytkowników iPhone'a. Duży nacisk położono na zaawansowaną fizykę 3d, dzięki której możemy poczuć się jakbyśmy grali w rzeczywistości. Gra zawiera zróżnicowane tryby rozgrywki, zaczynając od zabawy z wirtualnym przeciwnikiem, kończąc na rozgrywce sieciowej. Do dyspozycji mamy standardowy mecz lub możliwość uczestnictwa w globalnych turniejach przeciwko graczom z całego świata.

Virtual Table Tennis cechuje się płynną animacją, dopracowaną oprawą graficzną, zróżnicowanymi stołami do gry, a także przyjemną nawigacją. Wystarczy nacisnąć ekran aby uderzyć, zaś siła nacisku oraz przesunięcie palcem w wybranym kierunku, spowoduje zmianę trajektorii lotu piłki. W trakcie zabawy mamy również dostęp do emotikonów, które symulują zachowania zawodników, ze względu na obecność samej rakietki przy stole ekranie. Ponadto udostępniono funkcjonalne lobby, gdzie możemy rozmawiać lub umawiać się na pojedynki z innymi graczami.

Dodatkowe cechy Virtual Table Tennis: możliwość zabawy w trybie multiplayer z poziomu sieci lub Bluetooth; zaawansowana inteligencja wirtualnych zawodników; dopracowane sterowanie; zawodnicy charakteryzują się unikalnym stylem gry; kilka trybów: m.in. tutorial, arcade mode, turniej, rozgrywki sieciowe; możliwość włączenia własnej muzyki w tle; integracja z usługą Game Center oraz serwisami Twitter i Facebook.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0