IphoneGryWalking Dead: The Game

Walking Dead: The Game Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Telltale Inc
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
333 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
398

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • rozbudowana fabuła
  • wielowątkowa akcja
  • dodatkowy epizod z nową historią
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Walking Dead: The Game to wciągająca gra przygodowa, nawiązująca do bardzo popularnej książki oraz serialu The Walking Dead, cieszącego się uznaniem na całym świecie. Wcielamy się w postać imieniem Lee Everett. Bohater ten otrzymał drugą szansę od życia, znajdując się w samym centrum świata opanowanego przez hordy zombie. Naszym zadaniem będzie rozwiązać zagadkę skrywającą przyczyny przekształcenia świata w nieumarłych, a przy tym pomoc innym ocalałym.

Walking Dead: The Game należy do gatunku przygodówek point n'click, co oznacza, że oprócz eksploracji świata, będziemy zbierać rozmaite przedmioty, łączyć je oraz używać w rożnych miejscach, w celu rozwiązywania skomplikowanych zagadek. Nie zabraknie przy tym ucieczek przed zombie oraz wielowątkowej fabuły.

Walking Dead: The Game została podzielona na 5 epizodów, opisujących różne wydarzenia. Co istotne to fakt, że często gracz będzie zmuszany do podejmowania błyskawicznych decyzji, które bezpośrednio wpływają na kolejne wydarzenia. Dzięki temu gra nabiera większego realizmu i posiada wiele nieliniowych aspektów rozgrywki.

Epizod pierwszy jest dostępny do pobrania za darmo, jednak aby przejść kolejne, musimy dokonać opłaty z poziomu gry. W pakiecie oprócz epizodów 2-5, dostępny jest jeszcze dodatek o nazwie The Walking Dead: 400 Days. Oferuje całkowicie nową fabułę, nawiązując jednak do świata zwiedzanego w poprzednich epizodach.

Gra wyróżnia się dopracowaną, trójwymiarową grafiką nowej generacji. Uruchomienie jej możliwe jest wyłącznie na urządzeniach iPhone 4 lub nowszych oraz iPad 2.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0