IphoneGryWhere's My Mickey?

Where's My Mickey? Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dla dzieci
Producent:
Disney
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
49.6 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
459

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ciekawy pomysł
  • różnorodność zadań
  • ładna oprawa graficzna
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Where's My Mickey? to wciągająca gra logiczna, nasycona dużą dawką humoru. Jak na produkcję Disneya przystało, otrzymamy zarówno śliczną grafikę 3d nawiązującą do filmów animowanych z Myszką Miki, jak również wciągającą fabułę i rozbudowane misje. Gra w założeniach zbliżona jest do produkcji Where's My Water?. Tutaj jednak główną rolę gra Myszka Miki, która zakopała się na plaży pod ziemią, w poszukiwaniu wody. Zadaniem gracza jest tak pokierować spływającą w dół wodą, aby trafiła ona do rur, gdzie znajduje się nasz bohater. Po drodze zbierać będziemy rozmaite przedmioty bonusowe, zwiększające ranking i zdobycze punktowe.

Where's My Mickey? cechuje się śmiesznymi scenkami, które możemy oglądać po ukończeniu misji. Są one zrobione w typowo disneyowskim stylu, prezentując dokładnie fabułę i dalsze losy bohaterów. Oprócz Myszki Miki, dostępne są również pakiety z misjami dla Goofiego, a także specjalne puzzle bonusowe z udziałem psa Pluto. Na uwagę zasługuje mechanizm pogodowy, który może utrudnić przepływ wody w wyznaczone miejsce – pojawiający się wiatr, deszcz czy chmury mogą nam zarówno przeszkodzić, jak również można je wykorzystać na naszą korzyść. Wszystko to dzięki dopracowanej fizyce gry.

Łącznie na graczy czeka ponad 100 unikalnych misji, podzielonych na 5 epizodów, różniących się eksplorowaną scenerią. Najnowsza wersja została ponadto zoptymalizowana pod kątem urządzenia iPhone 5, oferując jeszcze ładniejszą oprawę audiowizualną.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0