IphoneGryWhere's My Water?

Where's My Water? Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Disney
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
48.2 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
366

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • oryginalny pomysł
  • ładna oprawa graficzna
  • zróżnicowane misje
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Where's My Water? to bardzo oryginalna gra logiczno – zręcznościowa, w której musimy wykazać się refleksem oraz kreatywnością w rozwiązywaniu kolejnych zagadek. Bohaterami tej nietuzinkowej gry, są aligatory mieszkający w kanałach ściekowych. Do dyspozycji oddano czterech unikalnych bohaterów - Swampy, Allie, Cranky oraz Mystery Duck - posiadających własną fabułę i misje, a także odmienne zachowania i nawyki. Łącznie zaś na gracza czeka ponad 500 unikalnych misji i puzzli do rozwiązania.

Swampy to aligator przyjazny dla otoczenia, zaś jego ulubioną rozrywką jest kąpiel. Niestety często planuje swoją zabawę w miejscu, gdzie nie dochodzi woda. Zadaniem gracza jest tak pokierować kanałem ściekowym, aby woda dotarła do bohatera i mógł się wykąpać. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bowiem po drodze czeka na nas mnóstwo przeszkód, w postaci pękniętych rurociągów czy kilku dróg przez które może dostać się woda. W trakcie kierowania wodą, należy nie tylko doprowadzić ją do bohatera, lecz także zdobywać określone przedmioty, gwarantujące bonusy punktowe.

Allie to najbardziej kreatywny aligator ze wszystkich, posiadający nieprzeciętny talent muzyczny. Dzięki umiejętnościom aligatorów, Allie nauczyła się grać na specjalnym instrumencie muzycznym wytworzonym z pary, którą gracz musi doprowadzić do bohaterki, aby mogła rozpocząć zabawę.

Cranky spośród wszystkich aligatorów jest największym żarłokiem. Wykorzysta każdą sposobność, aby zjeść resztki jedzenia odprowadzane ze ściekami, zaczynając od opon po ości. Jedynym wyjątkiem są rośliny, dlatego zadaniem gracza jest tak pokierować brudną wodą, aby mógł jeść tylko odpady.

Mystery Duck to tajemnicza kaczka posiadająca zdolność teleportacji. Jej misje są równie tajemnicza jak ona sama. Będziemy musieli wykazać się szybkością reagowania oraz kreatywnością.

Dodatkowe cechy Where's My Water?: śliczna grafika nawiązująca do filmów animowanych Disneya, intuicyjne sterowanie dotykowe wodą, nad którą trzeba zapanować, duża ilość bonusów do zebrania w trakcie przepływu wody do kanałów, dostępność do nowych misji każdego tygodnia, multiplatformowość – współpracuje ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w system iOS 5.

Zmiany w najnowszej wersji Where's My Water?: 40 nowych misji dla aligatora Allie, możliwość przechodzenia misji usuniętych przez twórców po przejściu do archiwum, 5 nowych puzzli dostępnych całkowicie za darmo. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0