IphoneGryWipeout 2

Wipeout 2 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Activision Publishing, Inc.
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
73,7 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
375

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • wciągająca zabawa
  • dostępna za darmo
  • zróżnicowane konkurencje
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Wipeout 2 to kontynuacja dobrze przyjętej gry zręcznościowej o nazwie Wipeout. Tytuł nawiązuje do popularnego na całym świecie teleturnieju pod tą samą nazwą. Gracze uczestniczą w rozmaitych konkurencjach, wymagających sprytu, zręczności oraz refleksu. Większość konkurencji odbywa się na specjalnie przygotowanym torze przeszkód z ruchomymi obiektami. Zadaniem gracza jest w jak najkrótszym czasie zaliczyć wszystkie zadania i jednocześnie nie spaść do wody. Nie będzie to jednak proste zadanie, gdyż potrzeba dużo sprytu i stalowych nerwów, aby stanąć na podium.

Wipeout 2 w wersji na iPhone'a to zręcznościówka w pełni trójwymiarowym środowisku. Zadaniem gracza jest przechodzenie kolejnych konkurencji na czas. Łącznie oddano ponad 150 zróżnicowanych przeszkód, 10 grywalnych postaci (zombie, pirat, gwiazda popu), a wszystko to na ponad 135 odmiennych poziomach, dostosowanych zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy. Na uwagę zasługuje szczegółowa grafika, intuicyjne sterowanie dotykowe czy możliwość rywalizacji z komputerem oraz żywymi graczami w trybie sieciowym – dostępna globalna tablica rekordów. Twórcy regularnie usprawniają grę, dodając nie tylko nowe aktualizacje, lecz również organizując ciekawe turnieje online.

Wipeout 2 umożliwia ponadto zdobywanie ciekawych nagród za osiągnięcie rekordów punktowych – nowe stroje, misje czy kostiumy. Te ostatnie pozwalają na kustomizację oraz dodawanie nowych zdolności – teleporty, przewijanie czasu, zwiększona prędkość zawodników. Gra posiada sporą grywalność, nie brakuje elementów humorystycznych oraz wielu chętnych graczy do wspólnej zabawy w sieci.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0