IphoneGryWords With Friends Free

Words With Friends Free Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Zynga
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
27.6 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
41

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • intuicyjne sterowanie
  • wciągająca
  • wbudowany chat tekstowy
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Words with Friends Free to niezwykle uzależniająca odmiana popularnej gry Scrabble dla iPhone'a. Zasady gry nie odbiegają od tych, które znamy z klasycznej wersji, jednak dzięki sporej liczbie niedostępnych wcześniej funkcji, zabawa nabiera całkowicie nowego wymiaru. Każdy z graczy otrzymuje określoną ilość losowych klocków, na których znajdują się pojedyncze litery. W kolejnych rundach na przemian gracze losują kolejne, zaś ich zadanie polega na układaniu na planszy rozmaitych słów. Dla utrudnienia, można ułożyć je poziomo lub pionowo tylko w tych miejscach, gdzie przecina się przynajmniej jeden klocek. Wygrywa osoba, która w określonej liczbie rund ułoży większą liczbę poprawnych wyrazów.

Najciekawszą funkcją gry Words with Friends Free jest integracja z serwisami społecznościowymi Twitter oraz Facebook, a także możliwość rozegrania do 20 partii jednocześnie z wieloma graczami. Intuicyjne menu pozwala rozpocząć partię spośród takich opcji jak: Facebook/Twitter Friends (szybkie zapraszanie do gry znajomych z Facebooka i Twittera), Random Opponent (losowy wybór spośród ponad 20 milionów aktywnych graczy), User Name (wybór określonej osoby), Contact List (partia ze znajomym) oraz Pass and Play (rozgrywka ze znajomym w sieci lokalnej).

Ponadto Words With Friends posiada zintegrowaną funkcję chatu, podgląd z listy znajomych aktualnie uczestniczących w rozgrywce, możliwość pozostawienia automatycznego powiadomienia o swojej kolejce, a także dopasowanie losowego przeciwnika do naszego poziomu zaawansowania. Całość okraszona jest przejrzystą i kolorową grafiką i wygodną nawigacją dotykową, umożliwiającą szybkie przeciąganie bloków na odpowiednie pola oraz zoom ekranu. 

Uwaga: aby uruchomić aplikację należy posiadać konto oficjalnej stronie Games With Friends lub na Facebooku.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0