IphoneGryWorms 2: Armageddon

Worms 2: Armageddon Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Team17 Software Ltd
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
207 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
539

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • duża liczba zróżnicowanych misji
  • kilka trybów zabawy w sieci
  • duża grywalność i klimat
  • humor
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Worms 2: Armageddon to najbardziej rozbudowana gra z uniwersum Worms, jaka pojawiła się na rynku. Omawiana tu wersja dla iPhone'a otrzymała wszystkie tryby rozgrywki obecne w wersji na PC oraz na konsolach stacjonarnych. Dodatkowo cechuje się wygodnym sterowaniem dotykowym oraz dużą ilością dodatków i funkcjonalności, nieobecnych w poprzednich częściach. Po raz kolejny mamy do czynienia z grą strategiczno – zręcznościową, rozgrywaną na dwuwymiarowych mapach, generowanych losowo. Wcielamy się w zespół składający się z tytułowych Robali, których cel jest prosty – zabić wszystkie Robale z obozu konkurencji. Zadanie tylko pozornie wydaje się proste, bowiem rozbudowane plansze oraz duży arsenał sprawia, że gracz zmuszony będzie do bezustannego wysilania szarych komórek.

Worms 2: Armageddon otrzymał dużą ilość zmian w stosunku do poprzednich części. Wśród nich warto wymienić: możliwość rozgrywania aż do 16 pojedynków jednocześnie z różnymi graczami za pośrednictwem usługi Game Center; ładna komiksowa oprawa graficzna oraz zróżnicowane środowiska na których przyjdzie nam toczyć batalie (m.in. kraina zrobiona z sera, miasta, stadion, wysypisko śmieci); zróżnicowane tryby rozgrywki (kampania fabularna, standardowa rywalizacja online, multiplayer do 4 graczy jednocześnie); duża ilość nowych broni (Owca, Święty Granat Ręczny, Posąg Małpy, linka z hakiem ninja, a także tytułowy Armageddon siejący zniszczenie na całej planszy); 35 misji dla jednego gracza w tym 5 ukrytych; nowy tryb Body Count – gracz musi pokonywać niekończące się fale nowych przeciwników; tryb Practice – możliwość trenowania technik oraz poznawanie dostępnych broni. 

Worms 2: Armageddon otrzymał nowe tryby rozgrywki przez sieć: do 4 graczy w trybie offline przy użyciu Bluetooth; online Wi-Fi do dwóch graczy jednocześnie, Fort Mode (eliminacja wrogich Robali i przejęcie fortu przeciwnika), Fort Pro (trudniejsza wersja Fort Mode z mniejszą ilością bonusów do zebrania), Crazy Crates (walka z wrogim oddziałem i dużą liczbą pojawiających się przedmiotów i apteczek), Custom Game (indywidualne dopasowanie stylu gry); dostępność trzech poziomów trudności które wiążą się z wytrzymałością robali, zasięgiem map oraz szybciej upływającym czasem.

Ponadto Worms 2: Armageddon umożliwia kupowanie rozmaitej ilości dodatków dla Robali (kapelusze, śmieszne stroje nawiązujące do znanych filmów, nagrobki), możemy im zmienić zwycięski taniec, imiona, a nawet język w jakim mówią. Pieniądze zarobić można dzięki kampanii fabularnej, zaś zakup nowych dodatków widoczny jest również w misjach rozgrywanych w sieci.

 

Dodatkowe cechy: wersja dla urządzeń iPhone 3GS oraz iPhone 4 lub nowszych otrzymała poprawioną animację, ulepszone trójwymiarowe tła, poprawiony efekt wody i środowiska; 28 nowych achievementów do odkrycia; możliwość publikacji rekordów punktowych na globalnej tablicy wyników; automatyczny zapis gry z chwilą wyjścia z aplikacji, dzięki czemu po ponownym uruchomieniu zaczynamy od miejsca w którym zakończyliśmy ostatnio zabawę; dostęp do replayów pokazujących efektowne zwycięstwa lub pojedynki.

W najnowszej wersji Worms 2: Armageddon naprawiono problem przez który gra sporadycznie wieszała się przy połączeniu przez Bluetooth, a także wyeliminowano inne błędy oraz usprawniono wydajność gry.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0