IphoneGryWorms 3

Worms 3 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Team17 Software Ltd
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
96.5 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
852

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • nowe misje względem poprzednich części
  • duża liczba dostępnych broni
  • duża grywalność i klimat
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Worms 3 to kolejna część popularnej serii gier strategicznych, w której wcielamy się w drużynę Robaków. Naszym zadaniem jest poprowadzić bohaterów przez szereg misji, w której cel jest zawsze ten sam – zlikwidować wszystkich przeciwników jacy staną nam na drodze. Po raz kolejny otrzymaliśmy kreskówkową oprawę wizualną, klimatyczną ścieżkę dźwiękową, a wszystko to przedstawione w zupełnie nowych sceneriach oraz z widokiem 2d. Podobnie jak w poprzednich częściach, gra wymaga od nas intensywnego myślenia w trakcie planowanych działań. Do dyspozycji oddano szereg broni, możliwości ucieczki lub eksterminacji kilku Robali jednocześnie. Należy jednak pamiętać, że rozgrywka została podzielona na tury, dlatego każdy nasz ruch jest ograniczony czasowo i należy działać błyskawicznie.

Worms 3 doczekał sie kilku interesujących zmian względem poprzednich części. Do dyspozycji oddano nam teraz rozmaite karty, które można wykorzystywać w trakcie walk. Każda z nich charakteryzuje się unikalnymi zdolnościami, co przekłada się na bardziej emocjonujące pojedynki. Dzielą się również na odpowiednie typy: brązowe, srebrne oraz złote, zaś łącznie do zdobycia czeka na nas 41 kart. Kolejną nowością są klasy Robali – każdemu można przypisać indywidualną, co ma duży wpływ na styl walki (m.in. Pancerny, Naukowiec, Skaut czy Żołnierz).

Dodatkowe cechy Worms 3: rozbudowana kampania fabularna składająca się z 30 nowych misji w 4 nowych środowiskach (plaża, miejsce nawiedzone przez duchy, farma, kanały); duża ilość trybów rozgrywki sieciowej (gra towarzyska, Fort, standardowy Deathmatch); duża ilość dodatków do kupienia (stroje, zmiana głosów, bronie); dodano 6 nowych narzędzi do eliminowania Robali; wsparcie achievementów oraz możliwość uczestniczenia w pojedynkach rankingowych online; ulepszone sterowanie dotykowe (wirtualny krzyżak i podręczne klawisze funkcyjne); ulepszony HUB i bardziej intuicyjne menu podręczne.

 

Zmiany w najnowszej wersji Worms 3: trzy nowe misje w trybie kampanii (na tle nawiedzonego domu); 2 nowe modele głosów; dodano funkcję wysyłania prywatnych wiadomości do znajomych; dodano wsparcie dla języka rosyjskiego; poprawiono synchronizację wyników online; wyeliminowano drobne błędy z poprzedniej wersji oraz usprawniono stabilność aplikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0