IphoneGryZombie Gunship

Zombie Gunship Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Limbic Software
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
36.1 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
386

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ładna oprawa graficzna
  • duża ilość misji
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Zombie Gunship to bardzo oryginalna gra, będąca połączeniem strzelaniny i gry zręcznościowej. Zadaniem gracza jest zneutralizowanie wszystkich zombiaków, pojawiających się na planszy. W przeciwieństwie do większości gier tego typu, tym razem to my jesteśmy łowcą, gdyż wszelkie ataki mają miejsce z powietrza. Dzięki rozmaitym broniom masowego rażenia, możemy bez trudu uporać się z kolejnymi hordami zombie. Intuicyjne sterowanie w połączeniu z oryginalnym przedstawieniem akcji i szczegółową grafiką to elementy, które stanowią o dużej grywalności tej produkcji.

Gracz otrzymuje dostęp do nowoczesnych maszyn bojowych, wyposażonych w celownik termowizyjny. Dzięki niemu możemy zobaczyć w trudnych warunkach atmosferycznych fale zombie, które opanowały miasto. Oprócz masowej eksterminacji wroga, musimy również pomagać ocalałym mieszkańcom, poprzez niedopuszczenie do nich zombiaków, które zarażają innych ludzi. W grze użyto autentyczne bronie, w jakie wyposażone są wojskowe maszyny powietrzne (m.in. 25mm Gatling gun, 40mm Bofors auto-cannon, 105mm Howitzer cannon). Ponadto maszyny posiadają wbudowany radar oraz możliwość zmiany widoku, w zależności od panujących warunków w powietrzu.

Zaletą Zombie Gunship jest duży nacisk na integrację z serwisami społecznościowymi. Za wykonanie kolejnych zadań, nagradzani będziemy specjalnymi rangami, zaś zdobyte punkty zapisane zostają w usłudze Gamecenter, dzięki której możemy rywalizować z innymi graczami. Dodatkowo za wykonywanie misji w wyznaczony sposób, możemy zarobić więcej monet, co przekłada się na lepsze uzbrojenie w kolejnych etapach.

Najnowsza wersja Zombie Gunship otrzymała sporo nowych funkcji: możliwość gry na urządzeniach iPhone 4S, iPad (druga generacja lub nowsze), a także na telewizorze (wymagany Apple TV), współpraca z sieciową usługą iCloud – możliwość zapisania stanu gry i rekordów punktowych na wirtualnym dysku sieciowym, poprawiono sterowanie oraz nawigację dotykową w trakcie przesuwania ekranu, dodano 10 nowych zadań oraz 3 nowe rangi do zdobycia, udostępniono funkcję nagrywania filmików z gry, a następnie dzielenie się nimi za pośrednictwem emaila oraz serwisów YouTube, Facebook, Twitter oraz Everyplay.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0