IphoneGryZombies Ate My Friends

Zombies Ate My Friends Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Glu Games Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
30.4 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
371

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • dostępna za darmo
  • ładna oprawa graficzna
  • duża ilość broni i możliwości rozwoju
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Zombies Ate My Friends to nietypowa gra na iPhone'a, będąca połączeniem gry przygodowej point n' click z elementami RPG. Trafiamy do miasteczka Festerville, które zostało opanowane przez plagę zombie. Spośród 4206 mieszkańców, została tylko garstka ludzi, którym musimy pomóc w ucieczce lub wykonać dla nich unikalne zadania. Gra posiada bardzo szczegółową, ręcznie rysowaną grafikę, duże modele postaci, zaawansowaną fizykę i klimatyczną ścieżkę dźwiękową.

Aby przetrwać w świecie Zombies Ate My Friends, twórcy przygotowali dla graczy duży wybór przedmiotów i broni, służących do obrony. W trybie kustomizacji możemy stworzyć setki unikalnych broni, ubrań i różnego rodzaju ekwipunek pomocniczy. Bonusy zbierać będziemy również za eliminację zombie oraz wyszukiwanie sekretnych lokacji w trakcie wędrówki po miasteczku. W momencie napotkania na drodze zombie, gra przestawia się na system turowy, gdzie w trakcie naszego ruchu mamy kilka możliwości działania (np. ucieczka, atak określoną bronią). Z kolei za wygrane pojedynki otrzymujemy punkty doświadczenia, dzięki czemu nasz bohater z czasem staje się silniejszy i bardziej odporny na ataki.

Dodatkowe cechy Zombies Ate My Friends: możliwość eksploracji restauracji, apartamentów, posterunku policji i sklepów w celu zdobycia nowych przedmiotów i ucieczki przed plagą zombie, dostępność dużej liczby misji pobocznych, zlecanych od ocalałych mieszkańców, integracja z usługą Game Center i możliwość pomocy znajomym dzięki wspólnej grze w trybie kooperacji.

Zmiany w najnowszej wersji Zombies Ate My Friends: nowe bronie i ekwipunek, dodano misję 21,22 i 23, możliwość podglądu znajomych, którzy zdobyli największą ilość bonusowych zielonych czaszek, dostępność do ograniczonych czasowo wydarzeń, które gracze mogą poznać tylko w wyznaczonym czasie, dodano dziewiąty epizod, polegający na ucieczce ze szpitala opanowanego przez zombie, poprawiono błędy obecne w poprzedniej części.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0