NewsJak usunąć konto pocztowe na wp.pl

Jak usunąć konto pocztowe na wp.pl

Krzysztof Król
0komentarzy

Obecnie wiele portali internetowych oferuje darmowe skrzynki poczty elektronicznej. Czasem zdarza się, że mamy kilka skrzynek w różnych serwisach i chcielibyśmy usunąć te, z których nie korzystamy. Tym razem pokażemy Wam jak skutecznie zlikwidować konto e-mail w serwisie Wirtualna Polska.

 

Jeżeli chcemy pozbyć się konta pocztowe na wp.pl najpierw musimy się na nie zalogować. Kiedy już jesteśmy zalogowany wybieramy zakładkę OPCJE (góra ekranu), a po pojawieniu się rozwijanego menu klikamy w KONTO oraz kolejno MÓJ PROFIL.

 

 

Teraz zostaniemy przeniesieni na kolejną stronę z różnego rodzaju opcjami. My jednak powinniśmy się zainteresować lewą stroną ekranu, gdzie widnieje niewielki napis USUŃ KONTO z ikoną krzyżyka.

 

 

Klikamy w tę opcję. Po jej wybraniu, serwis poinformuje nas o tym, ze operacja usunięcia konta jest nieodwracalna i poprosi o zaznaczenie powodu rezygnacji z usług poczty elektronicznej wp.pl. Rzecz jasna nie musimy podawać żadnego powodu. Na dole ekranu znajduje się także pole do wpisana hasła. W celu usunięcia konta podajemy wspomniane hasło i klikamy w szary przycisk USUŃ KONTO.

 

 

Gotowe, nasz stary adres e-mail został właśnie skutecznie zlikwidowany.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0