NewsJak włączyć lub wyłączyć panel boczny Facebooka w przeglądarce Firefox?

Jak włączyć lub wyłączyć panel boczny Facebooka w przeglądarce Firefox?

Kamil
0komentarzy

Obecnie portal społecznościowy Facebook przeżywa prawdopodobnie szczyt popularności, choć pogłoski głoszą, że użytkownicy powoli przenoszą się m.in. na portal Instagram. Tak czy inaczej miliony użytkowników nadal często korzystają z tej formy kontaktu ze znajomymi i rodziną. Obecnie po wielu zmianach Facebook wygląda nieco inaczej, zmieniła się również forma komunikacji. Sprawdźmy, jak włączyć lub wyłączyć boczny panel w przeglądarce Firefox.

Osoby, które często korzystają z komunikatora na Facebooku z pewnością docenią przydatny dodatek. Chodzi o panel boczny w przeglądarce Firefox, który umożliwia kontakt ze znajomymi praktycznie przez cały czas bez znaczenia, czy przeglądamy profile na Facebooku, czy szukamy informacji w sieci itp. Na szczęście w każdej chwili w przeglądarce Mozilla Firefox możemy włączyć taki panel, a następnie w razie potrzeby wyłączyć. Sprawdźmy, jak to zrobić.

Oczywiście w pierwszej kolejności uruchamiamy przeglądarkę Firefox, a następnie przechodzimy na stronę główną Facebooka i logujemy się na swoje konto. Następnie musimy odwiedzić następującą stronę: www.facebook.com/about/messenger-for-firefox. Aby zainstalować i włączyć dodatek w postaci panelu bocznego w Firefox klikamy na przycisk „Włącz” i potwierdzamy chęć instalacji przyciskiem OK.Po instalacji dodatku podstawowe usługi Facebooka wraz z panelem bocznym pojawią się w oknie przeglądarki. Rzecz jasna obsługa wszystkiego jest bardzo prosta i każdy, nawet początkujący użytkownik portalu Facebook poradzi sobie ze wszystkimi opcjami i możliwościami.

Wyłączenie panelu jest bardzo proste - wystarczy kliknąć na odpowiedni przycisk na pasku narzędzi Firefox – Facebook Messenger – a następnie z menu kontekstowego wybrać „Pokaż panel boczny”. W tan sam sposób możemy ponownie uruchomić panel boczny.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0