OnlineAplikacje10 Minute Mail

10 Minute Mail Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Komunikacja
Producent:
Devon Hillard
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
377

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Sprawne działanie
  • Darmowa
Minusy:
  • Archaiczny interfejs
  • Brak opcji wysyłania e-maili

Usługa 10 Minute Mail to narzędzie do walki ze spamem. Dzięki niej, możesz skorzystać z darmowego konta e-mail, na który może przyjść link rejestracyjny do jakiejś strony internetowej lub forum.  Pozwala to uniknąć niechcianych wiadomości na naszym normalnym koncie. 

 

10 Minute Mail działa na prostej zasadzie: w momencie włączenia strony otrzymujemy indywidualne konto e-mail, które jest ważne przez 10 minut. Adres możemy wykorzystać na jakiejś stronie i czekać na e-mail zwrotny z linkami potwierdzającymi założenie konta. Jeśli 10 minut nam nie wystarcza – można ręcznie przedłużyć czas. Po zamknięciu karty w przeglądarce, 10 Minute Mail nadal pracuje aż do upłynięcia wyznaczonego czasu. 

 

10 Minute Mail jest dostępny za darmo, interfejs jest częściowo w języku polskim, a korzystanie z usługi jest bardzo proste. Konto e-mail tworzy się automatycznie, a otworzenie e-maila to kwestia jednego kliknięcia. W odróżnieniu od innego tego typu programu online, GuerillaMail, 10 Minute Mail nie pozwala na wysyłanie wiadomości. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0