OnlineAplikacje1fichier

1fichier Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
DStorage SAS
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
353

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Aż 50 GB na jeden plik
Minusy:
  • Wolne pobieranie bez konta Premium

1fichier to serwis hostingowy oferujący możliwość udostępniania w Internecie plików, które nie mieszczą się jako załącznik do wiadomości e-mail. 

 

Usługa jest oferowana w kilku typach: Free, Registered Users oraz Premium. W pierwszym wypadku użytkownik ma niską prędkość pobierania plików, ale może udostępniać pliki. W przypadku zarejestrowanego konta, prędkość pobierania jest trochę wyższa. Zmniejsza się również czas oczekiwania na pobranie kolejnego pliku - z 30 na 15 minut. W przypadku konta Free pliki są przechowywane 30 dni od ostatniego pobrania, a później znikają z serwera. Zarejestrowani użytkownicy mają 60 dni. Opcja Premium nie posiada tego ograniczenia, ma możliwość szybkiego pobierania plików bez ograniczeń, włącznie z możliwością wznawiania rozpoczętego procesu. W każdym z pakietów, maksymalny rozmiar jednego pliku to aż 50 GB, dzięki czemu 1fichier może być wykorzystywany do tworzenia kopii zapasowych. 

 

Pliki udostępniane na 1fichier mogą być zabezpieczone hasłem. Na uwagę zasługuje bezpieczny protokół połączenia (HTTPS), gwarantujący bezpieczeństwo wysyłania danych. Serwis jest dostępny w kilku wersjach językowych, w tym po polsku. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0