OnlineAplikacje30 Boxes

30 Boxes Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
83 Degrees
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
306

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Duża funkcjonalność
  • Rozpoznawanie czasu i miejsc spotkania
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

30 Boxes to kalendarz online posiadający funkcje programu pozwalającego na planowanie zadań do zrobienia w danym dniu.  Serwis można połączyć z portalami społecznościowymi i Flickrem. Kalendarz posiada funkcje programu pocztowego - możesz dodać adresy e-mail, które będą informowane o wszystkich lub wybranych po tagach wydarzeniach dodanych do 30 Boxes. Dodawanie wydarzeń jest proste, dzięki funkcji rozpoznawania tekstu. Jeśli podasz w opisie wydarzeniach godzinę, dzień i miejsce spotkania, to system samodzielnie doda wydarzenie do kalendarza w odpowiednim miejscu. 

 

Poza kalendarzem, w 30 Boxes możesz wyświetlać swoje zdjęcia z Flickr, pogodę czy wpisy blogowe z Wordpressa, Facebook, Bloggera czy MySpace. Podłączenie innych stron również nie będzie stanowiło problemu, dzięki wbudowanemu czytnikowi RSS.

 

Serwis jest dostępny jedynie w angielskiej wersji językowej i wymaga rejestracji. Posiada prosty, choć archaiczny interfejs. Użytkowanie aplikacji jest darmowe, a 30 Boxes, dzięki rozbudowanej funkcjonalności, jest uznawane za jedną z najlepszych narzędzi tego typu. Serwis jest rozwijany od 2005 roku, co gwarantuje stałość usługi.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0