OnlineAplikacje4shared

4shared Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
4shared
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
336

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Dużo dodatkowych funkcji
  • Stabilność działania
Minusy:
  • Premium posiada limit miesięcznego transferu

4shared to rozwijany od 2004 roku serwis dający możliwość przechowywania na serwerach twoich plików. 

 

By rozpocząć użytkowanie 4shared konieczne jest założenie darmowego konta, które daje dostęp do przestrzeni dyskowej, na której można wysyłać filmy, dokumenty, muzykę, archiwa czy aplikacje. Serwis przechowuje pliki 180 dni od chwili ostatniego logowania na konto w przypadku darmowego abonamentu. 

 

Największy plik może mieć 2 GB, natomiast darmowe miejsce w serwisie to 15 GB. Pliki można katalogować w folderach - serwis pozwala na stworzenie do 30 podfolderów w jednym folderze. Pliki można wysyłać pojedynczo lub w grupach. Dla łatwości wyszukiwania, każdy plik można opisać. Foldery można udostępniać osobom z Facebooka.

 

W przypadku wybrania konta premium 4shared pojemność dyskowa jest zwiększona do 100 GB. Premium daje również możliwość podglądania plików zip, zwiększa maksymalny rozmiar wysyłanego pliku do 100 GB i daje dostęp do wielu funkcji dodatkowych takich jak strumieniowe tworzenie kopii zapasowych plików.

 

4shared może być wykorzystywane jako narzędzie do dzielenia się swoimi pracami, zdjęciami czy filmami ze znajomymi czy nieznanymi internautami lub jako magazyn danych. Pliki można oznaczać jako publiczne lub prywatne.

 

W przypadku kont premium na 4shared, serwis daje dostęp do konta za pomocą programów FTP. Podczas przeglądania internetu można zapisywać pliki na serwerach 4shared dzięki pluginowi Save to 4shared. Pliki można również zapisywać dzięki aplikacji 4shared Desktop, która jest dostępna za darmo na Windows, Mac i Linux. Program służy nie tylko do pobierania, ale również wysyłania plików do usługi. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0