OnlineAplikacje7digital

7digital Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
7digital
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
370

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Bogata oferta piosenek
  • Utwory DRM Free
  • Flac
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

7digital pozwala na legalne pozyskiwanie muzyki. To internetowa platforma, oferująca ponad 27 milionów utworów, która działa od 2004 roku na terenie kilkudziesięciu państw.

 

Serwis nie posiada polskiej wersji językowej, ale można z niego korzystać w naszym kraju. Do płatności za utwory można wykorzystać serwis PayPal, a 7digital nie tworzy utrudnień w pobieraniu muzyki w krajach, w których nie ma oficjalnego przedstawicielstwa. Ograniczeniem mogą okazać się stosunkowo wysokie ceny niektórych utworów. 

 

Poruszanie się po 27 milionowej bazie utworów ułatwia wyszukiwarka, kategoryzacja na gatunki, toplisty, ranking oraz funkcja sugerowania podobnych artystów. Serwis pozwala na pobieranie plików muzycznych na dysk komputera lub odtwarzacze muzyczne czy smartfony. Użytkownik może również sparować 7Digital z Sonos, bezprzewodowym systemem audio. 

 

Twórcy starają się utrzymać odpowiednią jakość utworów - zwykle muzyka jest oferowana w formacie MP3, ale o wysokim bitrate, dochodzącym do 320 kbps. W sklepie znajdziemy także pliki AAC oraz WMA. Najbardziej wymagający mogą skierować się do sekcji sklepu, gdzie można kupić albumy w formacie FLAC, który jest bezstratny w porównaniu do tradycyjnej płyty kompaktowej.  Część oferty jest DRM-free, co oznacza, że nie posiada ograniczeń przed kopiowaniem i odtwarzaniem.  

 

7digital ma również ofertę darmowych utworów mniej i bardziej znanych artystów oraz okazjonalne wyprzedaże, pozwalające kupić pojedyncze utwory lub całe albumy za ułamek ceny sugerowanej. 

 

7digital posiada aplikacje, które można zainstalować na urządzeniach pracujących pod kontrolą Windows 8, iPhone, Android, BlackBerry oraz Windows Phone. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0