OnlineAplikacjeASUS WebStorage 4.1.15

ASUS WebStorage 4.1.15 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
Asus
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
474

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Pełna gama aplikacji
  • Możliwość darmowego zwiększenia przestrzeni
Minusy:
  • Ograniczenia ściągania w ciągu doby

ASUS WebStorage to usługa służąca do przechowywania plików działająca w chmurze.

 

Dzięki niej użytkownik może w łatwy sposób połączyć wszystkie swoje urządzenia z dostępem do Internetu tak, by móc wymieniać między nimi pliki: dokumenty, muzykę, ebooki czy zdjęcia. Z każdego urządzenia pliki wysyłane są na prywatne konto na serwerze Asusa, do którego można zalogować się za pomocą przeglądarki internetowej, albo programów komputerowych i aplikacji mobilnych. W każdej chwili możemy pobrać interesujący nas plik na dysk urządzenia: PC-ta, laptopa, tabletu czy telefonu komórkowego lub odczytać go w chmurze i dokonać edycji. Zaktualizowany plik pojawi się na każdym urządzeniu wyposażonym w program ASUS WebStorage.

 

Usługa jest dostępna w trzech wersjach: jednej darmowej i dwóch płatnych. W przypadku bezpłatnej wersji, użytkownik może przechowywać 5 GB danych. Każdego dnia można pobrać maksymalnie 500 MB danych, a wielkość pliku została ograniczona do 500 MB. Użytkownicy darmowi mogą zwiększać przestrzeń dyskową przez polecanie usługi innym, a Ci którzy opłacają już abonament mogą przedłużyć go jeśli ktoś założy konto w ASUS WebStorage z ich rekomendacji.

 

Usługa WebStorage 100 GB daje wspomnianą w nazwie przestrzeń na pliki, posiada ograniczenie pobierania i wielkości pliku ustalone na poziomie 10 GB. Koszt subskrypcji to 22,99 dol. rocznie. Największy wariant, kosztujący 99,99 dolarów daje 500 GB miejsca, posiada ograniczenie wielkości pliku 10 GB, a w ciągu doby można ściągnąć 20 GB danych. 

 

ASUS WebStorage posiada angielski interfejs, zarówno w wersji online, jak i jako aplikacja na PC, Mac, Linux,  Android, iOS i Windows Phone.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0