OnlineAplikacjeAcapela

Acapela Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Acapela Group
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
410

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Naturalnie brzmiące głosy
  • Sprawne działanie
Minusy:
  • Limit 300 znaków ogranicza funkcjonalność

Acapela to aplikacja online zbudowana na podstawie funkcjonalności zaawansowanego syntezatora mowy Acapela, który oferuje dostęp do 100 głosów w 30 językach. Wersja online, mimo swoich ograniczeń, jest ciekawą propozycją np. dla osób uczących się języków. 

 

Dzięki funkcji text-to-speech możliwe jest wpisanie słowa, zdania lub kilku zdań w jednym z wielu języków, wybranie głosu – kobiecego, męskiego, dziecięcego (różne języki mają różną liczbę głosów) i przesłuchanie online, jak brzmi dana treść. Program posiada ograniczenie do 300 znaków, co pozwala na „przeczytanie” kilku zdań, więc wykorzystywanie aplikacji do czytania całych artykułów jest utrudnione, ze względu na konieczność dzielenie treści na fragmenty. Acapela będzie za to świetną propozycją dla osób, które chcą sprawdzić jak brzmi słowo w języku, którego się jeszcze uczą. Pozwala to poprawić akcent. 

 

Acapela w wersji online jest dostępna w angielskiej wersji językowej. Pośród głosów dostępnych w aplikacji jest język polski, inne europejskie oraz duża liczba bardziej egzotycznych, w tym japoński czy mandaryński. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0