OnlineAplikacjeAccuWeather

AccuWeather Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
AccuWeather
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
412

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Szczegółowość
  • Bogata oferta informacji pogodowych
Minusy:
  • Droga usługa Premium

AccuWeather to międzynarodowy serwis oferujący informacje pogodowe krótko i długoterminowe. Produkt powstał w USA, ale jest przystosowany do europejskich standardów – jest dostępny w polskiej wersji językowej, a użytkownik może przełączyć jednostkę, w jakiej pokazywana jest temperatura z Fahrenheitów na stopnie Celsjusza.

 

Serwis AccuWeather przedstawia informacje dotyczące rzeczywistej temperatury, zachmurzenia, opadów, promieniowania UV, burz, jak również historii temperatur w poprzednich latach. Mamy możliwość podglądania temperatur na mapie Google oraz wykresów temperatury z dokładnością co do godziny. Serwis posiada animowane mapy.

 

Poza szeroką ofertą pogodową, dostępną za darmo, AccuWeather posiada również usługę Premium, która usuwa reklamy i rozszerza funkcje: dodaje narzędzie do obserwowania burz z dodatkowymi mapami pokazującymi ich ruch oraz funkcję sprawdzania pogody z ostatnich 19 lat. Poza tym, prognozy pogody na kolejne dni są bardziej szczegółowe.

 

Dostęp do wszystkich informacji mamy całkowicie online, ale możliwe jest również zainstalowanie klientów na iPhone’a, iPada, Androida, BlackBerry, Windows Phone oraz komputery PC i przeglądarki (np. w Firefox).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0