OnlineAplikacjeAdobe Revel

Adobe Revel Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Adobe Systems Incorporated
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
311

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Wsparcie dla wielu platform
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Adobe Revel to serwis działający w chmurze, który pozwala na organizowanie zdjęć: łatwe przesyłanie ich na serwer Adobe i pobieranie przez aplikacje zintegrowane z usługą. Adobe przygotowało programy na Windows, Mac, Andorid oraz iOS. Użytkownik może tworzyć internetowe galerie i chwalić się swoim portfolio. 

 

Na serwer Adobe Revel możesz wysyłać zdjęcia bezpośrednio z twojego edytora zdjęć - usługa jest wspierana przez Photoshop Elements, Adobe Premiere Elements, Photoshop Express, GroupPix, VideoBite, Lightroom oraz iPhoto. Zdjęcia mogą być zaimportowane z telefonu z Androidem, a serwis zadba o to, by każde zdjęcie było dostępne na wszystkich urządzeniach podłączonych do Internetu - wystarczy wejść do programu Adobe Revel lub otworzyć prezentowaną aplikację online w przeglądarce www np. na tablecie lub netbooku.

 

Na serwery usługi można przesyłać zdjęcia w formacie RAW (w różnych wersjach), jpg i png oraz pliki wideo: m.in. avi, mpg, mp4, wmv czy flv. 

 

Przez pierwsze 30 dni Adobe Revel nie posiada żadnych ograniczeń dla użytkownika darmowego - możesz zaimportować do usługi tyle zdjęć, ile chcesz. Po upływie miesiąca, Adobe Revel będzie posiadał ograniczenie 50 zdjęć miesięcznie i 2 GB ogólnej pamięci dyskowej. Jeśli chcesz je znieść, konieczne będzie wykupienie abonamentu Premium.

 

Niestety, Adobe Revel nie posiada polskiej wersji zarówno w wersji online, którą prezentujemy, jak i w przypadku aplikacji mobilnych pobieranych do pamięci telefonu. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0