OnlineAplikacjeAmazon Cloud Drive

Amazon Cloud Drive Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
Amazon
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
324

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Darmowe konto ma 5 GB
  • Sprawne działanie
  • Dostęp mobilny
Minusy:
  • Brak polskiej wersji
  • Brak Cloud Player

Amazon Cloud Drive to serwis pozwalający na magazynowanie swoich danych na wirtualnym dysku w znajdującym się w chmurze. Dostarczycielem usługi jest Amazon, największy internetowy sklep oraz producent czytników e-book i tabletów. To właśnie z nimi usługa jest głównie powiązania. 

 

Dostęp do Amazon Cloud Drive możesz mieć z poziomu przeglądarki internetowej, telefonu komórkowego, telewizora oraz popularnego tabletu Amazon Kindle Fire. 

 

Usługa może zostać wykorzystana do przesłania zdjęć, filmów, dokumentów na serwery Amazona, co daje możliwość dostępu do nich na każdym urządzeniu np. w podróży, z tabletu. Pliki nie są automatycznie usuwane po określonym czasie, a maksymalna wielkość jednego to 2 GB.

 

W USA Amazon Cloud Drive jest reklamowany jak Cloud Player, czyli odtwarzacz muzyczny dostępny w chmurze. Użytkownicy mogą przechowywać tam muzykę np. zakupioną na Amazon i mieć do niej dostęp z każdego urządzenia podłączonego do internetu. W Polsce taka funkcja nie jest dostępna. 

 

W darmowej wersji, Amazon Cloud Drive oferuje 5 GB pamięci, którą można zwiększyć do 1000 GB, wnosząc stosowną opłatę. Serwis nie jest dostępny w polskiej wersji językowej i nie posiada aplikacji komputerowej tak jak OneDrive czy Dropbox. Interfejs użytkownika jest prosty i pod względem designu i rozkładu przycisków kojarzy się ze sklepem Amazon. Wszystkie operacje możemy wykonywać z okna przeglądarki lub z aplikacji mobilnych na telefonach i tabletach iOS, Android i Kindle. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0