OnlineAplikacjeAmazon S3

Amazon S3 Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
Amazon
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
363

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Stabilność działania
  • Jasne zasady płatności
Minusy:
  • Tylko dla doświadczonych użytkowników

Amazon S3 to niezwykle popularna usługa hostingowa, szczególnie doceniana przez twórców gier i aplikacji. 

 

Zasada działania jest prosta: na Amazon S3 możesz wrzucić wszystkie pliki, które obciążałyby za bardzo twój serwer na którym zlokalizowana jest strona internetowa. Może to być twoja gra, program, archiwum rar, obraz dysku czy cokolwiek innego. Amazon S3 gwarantuje bezproblemowy dostęp do danych: użytkownik może wygenerować link i umieścić do na swojej stronie. Dzięki rozbudowanej infrastruktorze Amazon, nie ma problemów z prędkością pobierania i błędami serwera. Pliki mogą być publiczne lub prywatne.

 

Niecodzienny jest sposób płatności za hosting - użytkownik aktywuje swoją kartę kredytową w systemie i płaci za zajmowane miejsce, transfer oraz liczbę odwołań. Ceny można uznać za atrakcyjne. W darmowej wersji mamy 5 GB pamięci oraz możliwość wygenerowania 20 tysięcy odwołań do plików przechowywanych na Amazon S3.  

 

Plikami znajdującymi się na Amazon S3 można zarządzać dzięki wbudowanemu API oraz interfejsom REST i SOAP. Usługa Amazonu jest wykorzystywana przez największe serwisy internetowe np. Pinterest. Netflix czy NASDAQ.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0