OnlineAplikacjeAntistorm

Antistorm Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Antistorm
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
513

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Ciekawa funkcjonalność
  • Lekki interfejs
Minusy:
  • Brak temperatury i siły wiatru w prognozach – serwis skupia się tylko na burzach

Antistorm to narzędzie do monitorowania wyładowań atmosferycznych, które pozwala w porę zareagować na zbliżające się burze. Dzięki niemu możemy w porę wrócić do domu i wyłączyć sprzęt w celu ochrony przez ewentualnym uderzeniem pioruna czy uniknięciem ulewy w środku biwaku.  

 

Informacje pogodowe sprawdzamy na Mapie Google. Serwis wykorzystuje dane serwisu blitzortung.org i zapewnia informacje o burzach do 2 godziny wprzód. Serwis zna położenie ponad 400 miast i stale analizuje szanse na wystąpienie burzy – w razie zagrożenia – na mapie pojawia się trójkątny znak, informujący o zbliżających się wyładowaniach. Poza informacjami burzowymi, w serwisie można sprawdzić prawdopodobieństwo opadów.

 

Ciekawą funkcją jest możliwość rejestracji w systemie ostrzegania przed burzami. Wystarczy założyć konto, podać adres e-mail, by Antistorm wysyłał powiadomienia o prawdopodobnych burzach w okolicy, którą ustaliliśmy jako nasze współrzędne. Komunikaty mogą być wysyłane również przez GG – wówczas trzeba dodać do znajomych numer 46353058, pod którym kryje się bot antistorm.

 

Serwis Antistorm został zaprojektowany w taki sposób, by mógł być łatwo uruchomiony w przeglądarce tabletu czy telefonu komórkowego. Producent postarał się by ładowanie strony głównej było jak najszybsze.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0