OnlineAplikacjeAudiotool

Audiotool Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
AudioTool Inc
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
382

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Darmowy
  • Możliwość użytku komercyjnego
  • Brak konieczności instalacji
  • Duża baza sampli
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Audiotool to narzędzie online pozwalające na tworzenie muzyki w oknie przeglądarki, bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania. Mimo działania w chmurze, program jest rozbudowany i posiada wszystkie podstawowe funkcje programu do miksowania muzyki.

 

Po uruchomieniu Audiotool użytkownik może wybrać kilka ekranów początkowych: zacząć od zera lub od bazy muzycznej, którą może dowolnie edytować.  Aplikacja jest alternatywą dla tradycyjnych programów dla DJ-ów. Cechą charakterystyczną jest działanie całkowicie w chmurze - aplikacja ładuje się do pamięci przeglądarki. Użytkownik może założyć darmowe konto i tam przechowywać swoje utwory. Do bazy programów można również wprowadzać nowe sample czy podłączyć kontroler MIDI. Użytkownicy mogą dzielić się swoją twórczością na stronie programu - mogą to być zarówno pojedyncze utwory, jak i całe albumy. Audiotool daje możliwość dotarcia do tysięcy słuchaczy, którzy mogą zainteresować się twoją twórczością.

 

W bazie aplikacji znajduje się 250 tysięcy sampli oraz 50 tysięcy ustawień urządzeń (presetów). Użytkownik może korzystać z wirtualnych urządzeń: syntezatorów, samplera czy narzędzia do nanoszenia filtrów. Po przygotowaniu utworu można dokonać jego masteringu: nanieść różnego rodzaju efekty, które podniosą atrakcyjność brzemienia. Na uwagę zasługuje atrakcyjna szata graficzna programu - wszystkie narzędzia są stylizowane na prawdziwe urządzenia wykorzystywane w profesjonalnych studiach.

 

Audiotool jest narzędziem bezpłatnym, a mimo to, producent wyraża zgodę na wykorzystywanie go w sposób komercyjny. Interfejs programu jest dostępny w angielskiej wersji językowej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0