OnlineAplikacjeBing Translator

Bing Translator Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Translatory
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
1065

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża liczba języków
  • Łatwa obsługa
  • Wersja dla telefonów
Minusy:
  • Jakość tłumaczeń nie zawsze jest na najwyższym poziomie

Bing Translator powstał jako alternatywa dla Google Tłumacz. To aplikacja pozwalająca na błyskawiczne tłumaczenie treści z kilkudziesięciu języków świata. W lewym oknie należy podać tekstu oryginału, a po prawej otrzymamy tekst wynikowy w języku, jaki zdefiniujemy. Podobnie jak usługa Google, Bing Translator posiada możliwość tłumaczenia całych stron internetowych. 

 

Lista wspieranych języków jest imponująca: od angielskiego, niemieckiego, francuskiego czy polskiego, mamy listę mniej lub bardziej egzotycznych języków, dzięki czemu zastosowanie prezentowanego narzędzia należy uznać za bardzo szerokie. Bing Translator cechuje się sprawnym silnikiem oraz dużą skutecznością, jak na komputerowy translator tekstu. Przydatną funkcją jest możliwość oceniania trafności tłumaczenia, dzięki czemu system uwzględnia sugestie użytkowników. Dużą zaletą jest możliwość odsłuchania przetłumaczonej frazy przez syntezator. Ułatwia to naukę wymowy. 

 

Bing Translator jest dostępny w formie aplikacji online, jednak Microsoft udostępnia również wersję na Windows Phone w formie aplikacji pobieranej do pamięci telefonu, jednak również w takim wypadku, translator korzysta z sieci do pobierania tłumaczeń. Dla osób nieposiadających stałego dostępu do internetu w smartfonie, możliwe jest pobranie pakietów językowych i wykorzystanie Bing Translator offline na telefonie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0