OnlineAplikacjeBitShare

BitShare Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
BitShare.com
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
435

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Duża przestrzeń dyskowa
  • Solidne serwery
Minusy:
  • Bardzo ograniczona prędkość pobierania dla darmowego użytkownika
  • Bardzo ograniczona prędkość pobierania dla darmowego użytkownika

BitShare to serwis pozwalający na łatwe udostępnianie różnego rodzaju plików. Podstawowa funkcjonalność jest dostępne bez opłat. Użytkownik może przesłać na serwer pliki o maksymalnym rozmiarze 1 GB i wygenerować odnośnik, które może przesłać swoim znajomym, którzy będą mogli pobrać plik z serwerów BitShare. Przestrzeń dyskowa dla osoby z darmowym kontem to aż 500 GB. 

 

Serwis posiada również funkcję Premium, która znacznie ułatwia korzystanie z serwisu, szczególnie podczas pobierania plików. Wówczas nie musimy czekać na rozpoczęcie pobierania, wpisywać kodu CAPTCHA. Poza tym, limit prędkości pobierania zostaje zniesiony. Z perspektywy osoby udostępniającej: użytkownik ma nieograniczony czas przechowywania plików, a przestrzeń dyskowa zostaje zwiększona do 10000 GB. Maksymalny rozmiar pliku również jest zwiększony – do 2 GB. Serwis posiada również własny program do zarządzania kontem - BitShare Manager v2.

 

BitShare wyróżnia się prostym sposobem użycia, polską wersją językową oraz dużą stabilnością działania serwisu. Usługa może zostać wykorzystana do udostępnienia np. zdjęć z wakacji lub zdjęć notatek koledze z klasy. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0