OnlineAplikacjeBitly

Bitly Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Społeczności
Producent:
Bitly
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
316

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Brak konieczności rejestracji
Minusy:
  • Narzędzia analityczne tylko w drogim abonamencie

Bitly to rozbudowane narzędzie analityczne dające możliwość skracania linków w celu wykorzystania ich w serwisach społecznościowych - Facebooku, Twitterze czy Google+. Serwis poza funkcję skracania linków, oferuje możliwość analizy grupy odbiorców. 

 

W podstawowej wersji, niewymagającej rejestracji, Bitly to tylko usługa skracająca link. Wystarczy przekopiować za długi odnośnik, wybrać opcję Shorten i otrzymamy krótki odnośnik, który można dodać na Facebooka czy Twittera. Rozbudowane opcje analityczne, dające dostęp do informacji o zasięgu każdego z odnośników, są dostępne w komercyjnym pakiecie przygotowanym z myślą o firmach. Stąd cena - miesięczny abonament za Bitly to co najmniej 995 dolarów miesięcznie. 

 

W Bitly użytkownik może sprawdzić dane demograficzne, geolokalizację, zainteresowania, urządzenia z jakich korzystają osoby klikające na odnośnik skrócony przez Bitly. Poza tym, możliwe jest ustalanie celów i odpowiednie przygotowywanie treści. 

 

Bitly ma angielski interfejs i przez przeciętnego internautę może zostać wykorzystane do szybkiego skracania odnośników, które chcemy opublikować w serwisach społecznościowych albo na stronach internetowych. Serwis zapewnia stabilne działanie i nie wymaga rejestracji. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0