OnlineAplikacjeBlaBlaCar

BlaBlaCar Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Społeczności
Producent:
BlaBlaCar
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
367

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Możliwość tańszego podróżowania
  • Wygodne filtrowanie ofert
Minusy:
  • Brak aplikacji mobilnej Windows Phone 8

BlaBlaCar jest serwisem społecznościowym, który pozwala łączyć posiadaczy samochodów z osobami, którzy szukają środka lokomocji na określoną trasę. 

 

Serwis pozwala na przeszukiwanie połączeń krajowych i europejskich. Wystarczy wpisać miasto wyjazdu i docelowe, by rozpocząć wyszukiwanie. Użytkownik może sprawdzić cenę koszt przejazdu, szczegóły trasy i pojazdów. Oferty przejazdów można filtrować po cenie, doświadczeniu kierowcy czy wygodzie samochodu. 

 

Pojazdy są klasyfikowane pod względem komfortu jazdy, a użytkownik może sprawdzić jakim modelem będzie jechał. Za pośrednictwem BlaBlaCar możliwe jest skontaktowanie się z kierowcą, zamówienie miejsca czy sprawdzenie jego opinii na profilu.  System doświadczenia w BlaBlaCar opiera się na opiniach osób, które pojechały w trasę z kierowcą. 

 

BlaBlaCar pozwala na obniżenie kosztów przejazdu posiadaczom samochodu, jak również poznanie nowych ludzi. Osoby nieposiadające pojazdów mogą w komfortowych warunkach przejechać wybraną przez siebie trasę płacąc za to kwotę zbliżoną do połączeń autobusowych czy kolejowych, które nie gwarantują takiego komfortu jazdy. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0