OnlineAplikacjeBlogger

Blogger Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Społeczności
Producent:
Google
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
407

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Duże możliwości konfiguracji, jak na darmową platformę
  • Możliwość podpięcia reklam AdSense
  • Stabilność serwerów
Minusy:
  • Niektóre motywy są archaiczne

Blogger to najpopularniejsza platforma blogowa, która należy do internetowego giganta – firmy Google. Dzięki takiemu wsparciu, usługa cechuje się ponadprzeciętną stabilnością działania. Solidne serwery Google gwarantują bezproblemowy dostęp do naszych blogów. 

 

Blogger pozwala na prowadzenie wielu blogów na jednym koncie. Zarządzanie witrynami i wpisami jest niezwykle proste. Interfejs został całkowicie spolonizowany. Użytkownik ma możliwość wybrania jednego z kilkudziesięciu motywów zrealizowanych w różnych stylach i schematach. Motywy można modyfikować wgrywając im nowe loga, tła lub całkowicie przerabiając kod HTML i CSS. Daje to duże możliwości personalizacji własnego bloga. Zaletą Bloggera jest również możliwość podpięcia reklam AdSense, które pozwalają na zarabianie na blogu. Warto pamiętać, że przestrzeń na grafiki w serwisie Blogger jest ograniczona, ale do standardowego blogowania, darmowa wersja usługi w zupełności wystarczy.

 

Blogger został wyposażony w system do łatwego importu i eksportu wpisów, więc przejście lub wyjście z platformy jest ułatwione. Poza tym, możliwe jest wykorzystywanie systemu widgetów oraz dodatków, choć liczba rozszerzeń jest znacznie mniejsza niż w CMS-ach blogowych instalowanych na własnym serwerze przez użytkownika.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0