OnlineAplikacjeBox

Box Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
Box
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
348

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Bezpieczeństwo plików
  • Sprawne działanie
Minusy:
  • Darmowa wersja Personal ma ograniczenie do 1 użytkownika na konto

Box to usługa oferująca wirtualną chmurę, w której można przechowywać pliki. Jest to serwis wykorzystywany głównie przez firmy, ale również zwykli użytkownicy komputera mogą wykorzystać jego funkcje. 

 

W darmowej wersji możliwe jest przechowywanie 10 GB plików z ograniczeniem do 250 MB na jeden plik. W przypadku płatnej wersji planu Personal wielkość pliku zwiększa się do 5 GB, a przestrzeń dyskowa do 100 GB. Usługa może być wykorzystywana przez jedną osobę. W przypadku wersji Starter lub wyższej, liczba użytkowników wzrasta. Pliki są zabezpieczone protokołem SSL oraz podwójną autoryzacją.

 

Box może być wykorzystywany do przechowywania plików, synchronizacji ich między wieloma urządzeniami czy wysyłania dużych plików znajomym. Serwis daje dostęp do plików z poziomu tabletu czy smartfona. Może być również wykorzystywany jako platforma do wspólnych projektów. 

 

Box posiada aplikacje mobilne, funkcję synchronizacji i możliwość łatwego dzielenia się plikami. Pełną kontrolę nad chmurą możemy mieć również za pomocą witryny internetowej. Aplikacja posiada narzędzia do edycji online dokumentów. Posiadacze pakietu Microsoft Office mogą skorzystać z integracji usługi z tym pakietem biurowym. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0