OnlineAplikacjeBundle Stars

Bundle Stars Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Focus Multimedia Ltd
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
n/d
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
336

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Duża liczba zestawów
  • Gra dla miłośników strategii
Minusy:
  • Oferta indywidualnych gier bywa niezbyt atrakcyjna
  • Przygotowanie techniczne wersji PC
  • Widać, że to gra z tabletów i smartfonów

Bundle Stars to sklep z cyfrowymi wersjami gier specjalizujący się w sprzedaży zestawów. Gry są dostępne przez określony czas, a ich minimalna cena najpierw jest ustalona dość nisko (ok. 2 euro), by z czasem wzrastać. Mimo tego, zwykle nie przekracza 5 euro, a tytuły, które wchodzą w jego skład w tradycyjnej sprzedaży są znacznie droższe. W zestawach można odnaleźć nawet kilkanaście gier niezależnych lub w pełni komercyjnych, stworzonych przez duże studia deweloperskie. Gry aktywują się w serwisie Steam. 

 

Poza tematycznymi bundlami, których w serwisie jest dostępnych kilka jednocześnie, w ofercie znajdują się również gry w indywidualnej sprzedaży. Najczęściej są to tytuły przecenione o kilkadziesiąt procent, chociaż pojawiają się również tytuły w standardowej cenie. Oferta pojedynczych gier w Bundle Stars zmienia się dość często. 

 

Płatność w Bundle Stars dokonujemy przez PayPal, Google wallet lub kartą kredytową. Serwis jest dostępny jedynie w angielskiej wersji językowej, a nabywając grę należy liczyć się z kosztami przewalutowania na euro, co może nieco zwiększyć koszt zakupu w porównaniu do sztywnego przeliczenia kwoty z euro na złotówki według aktualnego kursu walut. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0