OnlineAplikacjeCSGOlounge

CSGOlounge Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Społeczności
Producent:
CSGOlounge
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
431

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Łatwa platforma wymiany przedmiotów z gier oraz samych gier
Minusy:
  • Problemy techniczne

CSGOlounge to serwis społecznościowy stworzony z myślą o graczach, w szczególności o graczach Counter-Strike: Global Offensive, ale swoje miejsce znajdą tutaj również posiadacze inych gier  w serwisie Steam - największej usłudze oferującej cyfrowe wersje gier. 

 

W CSGOlounge gracze mogą tworzyć oferty wymiany. Można zdefiniować to co się chce wymienić oraz to, co chcielibyśmy dostać w zamian. Proces wymiany odbywa się przy wykorzystaniu technologii wymiany Steam. Gracze mogą wymieniać się przedmiotami w grach np. broniami z Counter-Strike: Global Offensive, DOTA 2 czy giftami, czyli grami, które można aktywować w serwisie Steam. 

 

Poza funkcją znajdowania chętnych do wymian, CSGOlounge oferuje również możliwość stawiania zakładów w rozgrywkach profesjonalnych drużyn w Counter-Strike: Global Offensive. Gracz może stawiać skiny, czyli skórki na bronie w grze. Jeśli wygra - otrzyma skórki o określonej wartości pochodzące od osób, które stawiały pieniądze na przegraną drużyną. 

 

CSGOlounge jest dostępny za darmo, w angielskiej wersji językowej. Podczas kontaktów z graczami, którzy chcą się wymieniać najlepiej wykorzystywać język angielski. Interfejs użytkownika jest stosunkowo prosty, ale gracze mogą doświadczać problemów związanych z przeciążeniami - CSGOlounge jest niezwykle popularne i warstwa techniczna serwisu nie zawsze jest w stanie sprostać zapotrzebowaniu. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0