OnlineAplikacjeCacoo

Cacoo Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Cacoo
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
375

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Możliwość wspólnej pracy
  • Przejrzyste plany
Minusy:
  • Duże ograniczenia darmowego narzędzia

Cacoo to narzędzie do tworzenia diagramów działające w chmurze. Użytkownik nie musi pobierać dodatkowego oprogramowania by móc tworzyć i dzielić się grafiką wektorową. 

 

W Cacoo można rysować dwuwymiarowe diagramy i schematy np. projekty sieci internetowych, biura, mapy stron internetowych czy mapy myśli. Do diagramów można importować zdjęcia z dysku twardego lub internetu, a gotowe diagramy zapisywać do plików graficznych i dokumentów PDF. Diagramami można się dzielić bezpośrednio w ramach aplikacji oraz zapraszać użytkowników do wspólnej pracy nad jednym projektem w czasie rzeczywistym. Diagramy mogą być komentowane przez zaproszone osoby, a pomysły i rady podczas wspólnej pracy można wymieniać w oknie czatu.

 

Z Cacoo można korzystać za darmo, jednak darmowy plan posiada szereg ograniczeń. Nie ma wsparcia dla formatu innego niż PNG (brak np. PDF, SVG czy PS), pozwala na dołączanie do diagramów zdjęć o wielkości do 0,5 MB, a jednocześnie na koncie może znajdować się 25 arkuszy. Takiego limitu nie ma w płatnych planach Plus i Team, które oferują wsparcie dla formatów PDF, PPT, PS, SVG oraz PNG. Komercyjne licencje dają również większe możliwości edycyjne, dotyczące eksportu plików oraz udostępniania plików innym użytkownikom. 

 

Dostęp do diagramów jest chroniony protokołem SSL i dostęp do nich mają tylko osoby, z którymi użytkownik będzie chciał się podzielić. Diagramy nie są dostępne w wyszukiwarkach internetowych.

 

Cacoo jest dostępne w angielskiej i japońskiej wersji językowej, ale podczas pracy mogą być wprowadzane teksty w różnych językach, również po polsku. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0