OnlineAplikacjeCalcoolator

Calcoolator Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Pozostałe
Producent:
Calcoolator
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
344

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża różnorodność
  • Polska wersja
Minusy:
  • Brak atrakcyjnej szaty graficznej

Calcoolator to platforma internetowa zawierająca kilkadziesiąt kalkulatorów, które pozwalają na obliczenie skomplikowanych zadań matematycznych, rat kredytu czy ryzyka zawału serca. Liczba narzędzi jest na prawdę szeroka, więc Calcoolator może wykorzystać zarówno student matematyki, fizyki, jak i osoba, która chce wziąć kredyt czy planuje remont.

 

W bazie znajdują się kalkulatory matematyczne, statystyczne, finansowe, kalkulatory zdrowia, remontowo-budowlane oraz narzędzia do przeliczania miar np. mil/h na km/h czy metrów na stopy.  W ramach serwisu znajduje się również aplikacja do rysowania wykresów funkcji.

 

Kalkulatory pozwalają na obliczanie procentów, ułamków, rozwiązywanie równań liniowych z dwoma niewiadomymi, obliczanie średniej ważonej czy kalkulacji podatku VAT. W ramach Calcoolatora możesz  obliczyć sugerowane dzienne spożycie wody, liczbę spalonych kalorii czy ilość betonu potrzebnego na budowę stropu, tynku na pokrycie ścian budynku czy liczbę cegieł na wybudowanie ściany.  Różnorodność narzędzi jest więc bardzo szeroka, a użytkowanie - proste.

 

Dostęp do wszystkich kalkulatorów jest darmowy, a interfejs został stworzony w polskiej wersji językowej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0