OnlineAplikacjeCatShare

CatShare Online download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Hosting plików
Producent:
CatShare.net
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Online
Liczba pobrań:
659

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Wygodny interfejs
  • W wersji Premium: możliwość oglądania filmów bez pobierania ich na dysk
Minusy:
  • Wyszukiwarka plików tylko dla wersji Premium

CatShare należy do grona serwisów hostingowych pozwalających na dzielenie się swoimi plikami. Jeśli chcesz przekazać znajomemu film z wakacji, który nie mieści się jako załącznik w twojej poczcie, możesz skorzystać z tej usługi. Maksymalny rozmiar jednego pliku to 2 GB. Jednocześnie użytkownik może przesłać 20 plików. Wgrywanie danych może odbywać się przez stronę internetową lub klienta FTP.

 

Wszystkie pliki, które wrzuciliśmy na serwer CatShare możemy przeglądać w panelu zarządzania kontem, zbudowanym na zasadzie standardowego drzewa katalogów, jakie znamy z Windowsa. Jak większość serwisów do hostingu, Catshare oferuje konto premium, oferujące wysokie prędkości pobierania, możliwość ściągania kilku plików jednocześnie oraz brak reklam i oczekiwania na pliki.

 

Warto odnotować fakt, że dla kont premium, CatShare daje możliwość oglądania filmów online, bez ściągania. Może to być przydatne gdy nie mamy czasu na pobieranie pliku, tylko chcielibyśmy jak najszybciej mieć dostęp do przesłanego nam przez kogoś filmiku. Niestety, darmowe konto nie posiada takiej funkcji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0